AKTUALIZOVÁNO: INCIDENT u Řepků: Erbová zranila zasahujícího EXEKUTORA

Sdílej článek:

Jako by toho na Vlaďku Erbovou (32) a Tomáše Řepku (40) nebylo málo. Jejich vztah ničí krize, musejí řešit obrovské dluhy, dokonce čelí exekuci. A teď je potkala další hodně velká nepříjemnost, která bude mít ještě dohru.

Do vily známého páru v Černošicích dnes ráno zavítali na další štaci exekutoři. Erbové a Řepkovi chtěli zabavit auto. A zjevně tím píchli do vosího hnízda. Silikonovou krásku to natolik rozzlobilo, že při couvání vozem jednoho z úředníků, kteří přijeli zabavovat jejich majetek, nelítostně přejela!

Sražený exekutor skončil v nemocnici a lékaři ho museli ošetřit. Utrpěl naštěstí jen lehké zranění. Exekutorský úřad však případ posoudil jako napadení a na Erbovou proto hodlá podat trestní oznámení. A Řepkově manželce nyní hrozí až tři roky vězení. Erbová se hájí tím, že úředníka neviděla.

Exekutoři do černošické vily vtrhli  jako velká voda a zabavili věci v řádech minimálně desetitisíců korun. Tomáš totiž neplatí na alimenty bývalé ženě Renátě na dvě děti.

To ale zdaleka není všechno. Problémy jsou mnohem hlubší. Řepka čelí dvěma exekucím, které vede soudní exekutor kvůli dluhům na výživném. Celková dlužná částka činí zhruba milión korun a je vymáhána od července minulého roku.

Řepka má na syna Tomasse (13)  platit 25 000 Kč měsíčně, dceři Veronice (18) 40 000 Kč místo původních 76 000.

Sdílej článek:
Autor: Redakce

Doporučené články