VIDEO: Petr Čtvrtníček ZNIČIL moderátora České televize. Co mu provedl?

Sdílej článek:

Ze zpravodajství udělal frašku. Výstup komika a herce Petra Čtvrtníčka (50) v pořadu České televize Události komentáře se zřejmě zapíše do historie nejen tohoto veřejnoprávního média. Nešťastného moderátora Daniela Takáče svým typickým humorem a improvizací naprosto vykolejil. Ostatně posoudit můžete sami.

Po satirickém občasníku Česká soda a divadelním ztvárnění legendární odposlechů ze zkorumpované české fotbalové ligy přišel Petr Čtvrtníček s dalším humorným příspěvkem. A to tam, kde by to nejspíš nikdo ani nečekal - ve zpravodajské relaci České televize.

V úterním pravidelném večerním vysílání pořadu Události komentáře, od něhož si vedení ČT slibuje "seriozní politickou a společenskou diskusi", naprosto torpédoval snahy nebohéhobmoderátora Daniela Takáče. Ten se snažil podle připravených "notiček" vést vážnou debatu na téma Letní shakespearovské slavnosti. Výsledek? Neskutečná zábava.

Herec a scénárista nejenže neodpověděl na žádnou Takáčovu otázku, ale ze všeho si dělal legraci. Čtvrtníček mu navíc po celou dobu tykal a moderátor jeho myšlenkové pochody nebyl schopen utnout.

"Ten rozhovor vedeme naprosto vážně," snažil se navodit pocit důstojnosti moderátor. " Čtvrtníček ale reagoval slovy "čoveče nebo víš, co" a podobně. Nakonec se rozloučil bezelstnou otázkou "to bylo pro Události komentáře?"

Už nyní je jasné, že Čtvrtníček rozdělil veřejnosti na dva nesmiřitelné tábory. Odpůrce a zastánce svého vystoupení. Vy si můžete udělat obrázek sami.

Sdílej článek:
Autor: Petr Slonek

Doporučené články