Vnadná hvězda Ulice se ZASNOUBILA! Podívejte se, jaké SKVOSTY milenec laská!

Aneta Krejčíková se ani před kamerou nestydí.
Aneta Krejčíková a její přírodní vnady.
Aneta Krejčíková s kolegyněmi z Ulice.
Aneta Krejčíková
Sdílej článek:

Herečka Aneta Krejčíková (25) je bez jakýkoliv pochybností nejvnadnější hvězdou nekonečného seriálu Ulice. Bohužel ale její role Gábiny výstřihy moc nenosí. Krejčíková fanouškům svého dekoltu naštěstí vše vynahrazuje v soukromí, tato blonďatá ďáblice to dokáže rozjet, že se jí opravdu do očí nepodíváte. A na své vnady sbalila i snoubence, který asi při pohledu na přednosti herečky každý večer děkuje své šťastné hvězdě, jak na něj byla hodná. Ve fotogalerii se podívejte, jaké poklady si může v posteli hýčkat.

Mohlo by vás také zajímat:

Proč je Mahulena Bočanová stále SAMA? Chlapy straší OBROVSKÝMI nároky!

Herečka Bára Poláková je NA DNĚ: Neví, jak zvládne DRUHÉ MIMINKO!

Na nespoutané pařmence příroda rozhodně nešetřila. Její přírodní pětky nedají spát stovkám mužů napříč republikou. Jenže láční příznivci jejích půvabů mají smůlu. Před pár dny se čersvě zasnoubila přímo před diváky v divadle. Její partner Ondra ji požádal o ruku na prknech, které znamenají svět.

"Nedávno se zaláskovala, je jak v oblacích. Nemyslí na nic jiného, než na svého nového milence. Je to čerstvé, chce si ho teď mít co nejvíc jen pro sebe, přesto si ho chce vzít" prozradila nám blízká kamarádka z hereččiného okolí.

Kvůli partnerovi se Krejčíková také rozhodla, že své dva poklady už ukazovat v televizi nebude, radovat se z nich má jen partner. Může ale rozhodnutí herečce vydržet? Vždyť má pověst neřízená střely, miluje své tělo a život, a ráda předvádí, co v ní je. Takže je naštěstí ještě možné, že své rozhodnutí přehodnotí.

"Ráda paří, což se nezměnilo ani s láskou, snad ho svým nespoutaným životem moc nevystraší. Umí za to pořádně vzít," dodal náš zdroj.

Než si Gábina teda rozmyslí, jestli je s nahotou konec nebo ne, tak se v naší fotogalerii pokochejte tím, jak hezké představení umí ve svém výstřihu uspořádat.

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články