ZAVRHLA Šeredovou miliardářská rodinka? Modelka přiznala PODIVNOSTI ve vztahu!

Alena Šeredová se svým partnerem.
Alena Šeredová se svým přítelem ještě nebydlí.
Alena Šeredová se díky příteli dostala do vyšší společnosti.
Alena Šeredová ukázala své dva syny.
Sdílej článek:

Jedna z nejkrásnějších a nejvnadnějších Češek Alena Šeredová (37) měla donedávna na muže dost velkou smůlu. I když by si jí za svou partnerku přálo tisíce chlapů po celém světě, zatím ji ve vztazích provázela spíš smůla. Alena doufala, že se to změní, když potkala miliardářského synka a dědice Fiatu. Jenže ani teď to nevypadá na procházku růžovým sadem! Může za to snad její nahé tělo, které ukazovala v minulosti?

Mohlo by vás také zajímat:

Exsnoubenec Nikol Trojanové V OBJETÍ sexy modelek! ŽHAVÉ FOTKY UVNITŘ!

Nechcete rodit v porodnici? Podívejte se, jak vypadá POROD venku U ŘEKY!

Krásná vicemiss na Čechy po rozchodu s Bořkem Slezáčkem zanevřela. Bývalý zpěvák ji opustil kvůli Simoně Krainové, tak radši odjela léčit své zlomené srdce do Itálie, kde nakonec i zůstala. Jako modelka tam udělala díru do světa a dodnes je opěvovanou celebritou, kterou si zvou do spousty pořadů.

Není divu, že úspěchem opitá modelka si myslela, že v Itálii krom skvělé práce najde i svého osudového muže. Gigi Buffon, nejlépe placený brankář světa, učaroval Alenu svou jižanskou náturou a charismem, možná mu k získání jejího srdce pomohlo i nadité konto. Dlouho to mezi nimi vypadalo na pořádnou idylku, atraktivního fotbalistu Šeredové záviděla snad každá žena. Jenže to ještě nikdo nevěděl, jak tento vztah, ze kterého vzešli dva krásní synové, dopadne…

Ani v tom nejčernějším snu modelku nenapadlo, že ji Gigi vymění za starší italskou moderátorku, se kterou navíc hned počal miminko. Alena byla z rozpadu manželství, v šoku, psychicky padla téměř na dno. Jenže se to naštěstí změnilo, jakoby sexy Češka byla dítětem štěstěny, a nakonec to byla ona, která se může smát, že na tom všem vydělala. Potkala totiž hodně bohatou partii z dost dobré společnosti, miliardáře Alessandra Nasiho (42). Až si sama prý říkala, jestli mezi takovou elitou vůbec může zapadnout.

Jenže teď sama přiznala, že ani po více jak dvouleté známosti stále ještě se svým boháčem ani nebydlí! Snaží se být zdánlivě nad věcí, zaujímá postoj rozumné ženy, ale na druhou stranu, kterou partnerku by neštvalo, kdyby miláčka neměla u sebe? Na první pohled to vypadá, že s ní snad partner ani nepočítá do budoucnosti! Alena se snaží na to mít racionální vysvětlení.

"Poprvé k nám domů přišel asi po roce a ještě teď s námi nebydlí. Myslím, že je správné, jít na to hodně pomalu. Manžel naopak podle mě udělal všechno hrozně rychle a já si nejsem jistá, jestli je to pro děti to pravé ořechové. I proto jsem zvolila jinou strategii než on," prozradila časopisu Maminka krásná Šeredová.

Sice si to umí krásně odůvodnit, ale snad v každé ženské by hlodalo, proč na ni přítel víc nenaléhá, aby spolu sdíleli jedno lože. Sama přiznává, že si se s jejími syny rozumí, rád si s nimi hraje. Není tedy za nucenou odlukou spíš skutečnost, že mu jeho vážená italská rodina prostou dívku s Čech se dvěma potomky na krku vymlouvá?

Italové jsou totiž hodně tradiční a nejradši mají, když se jejich děti berou další Italy a nejlépe ze stejné společenké skvadry lidí, což bohužel Alena nesplňuje. A ještě k tomu se v minulosti dost odhalovala a svlékala. A právě to může být pro její vztah smrtící - lascivní nahota by totiž špatně reprezentovala povýšenost dědice Fiatu. Ale snad tomu tak není a opravdu zamilované hrdličky jen nikam nespěchají. Bylo by to dobře. Po všem utrpení, které ji při rozvodu potkalo, by si Alena lásku a zázemí zasloužila…

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články