Zpěvačka Anna K. porazila rakovinu. Ale NEMOC jí vzala NEJVĚTŠÍ životní sen!

Zpěvačka Anna K. má další zdravotní problém.
Anna K.
Rána se zahojila, ale Anna K má stále obličej samou jizvu.
Anna K má stále obličej samou jizvu.
Sdílej článek:

Sympatická zpěvačka Anna K. (52) si prošla v životě opravdovým peklem. Musela se porvat se zákeřnou rakovinou prsu, a to ještě netušila, že si bude muset projít ještě jednou náročnou zkouškou, ze které ale odejde jako poražená. Nemoc totiž zpěvačce vzala naději na vysněný svět, ve kterém chtěla žít. A splnit si velké sny se jí s velkou pravděpodbností nepovede…

Neměli byste si nechat ujít:

Dočká se Jiřina Bohdalová SVATBY? Je až po uši zamilovaná do MILIONÁŘE!

Herečka Zlata Adamovská jenom kvete. Známe její TAJNÝ elixír mládí!

Zpěvačka je bezesporu jednou z největších bojovnic českého šoubyzynsu. Celý její život se změnil, když jí byla diagnostikována rakovina prsu. Anna nevěřila, že zrovna ji postihla taková choroba, nechápala, proč zrovna ona. Ale nevzdala se. Nakonec se rozhodla z plných sil bojovat a podařilo se jí nemoc porazit. 

I když přišla o krásnou hřívu a rapidně po chemoterapiích zhubla, zcela se uzdravila a zhlédla se v nové životní roli. Nabádá po celé republice ženy, aby chodily na pravidelné preventivní kontroly a nic nezanedbaly, přesně jako ona. A pak, jako nespravedlivá odměna za její snahu, byla postavená před hotovou věc, která ji srazila ke dnu.

Závažná nemoc způsobila, že hudebnice se musela smířit s tím, že už nikdy nebude mít dítě. Její tělo poničené ozařováním by zátěž spojenou s těhotenstvám nevydrželo.

A ačkoli minimální naděje existuje, a v dnešní době se navíc nosí i pozdní mateřství, tak se už prý Anna smířila s tím, že nikdy nepozná, jaké je to být těhotná, ani jaké je, když slyšíte poprvé tlouct srdíčko miminka, nebo když se ve vás hýbe nový život.

Mohla by přemýšlet o adopci, přeci jen s partnerem Tomášem Varteckým jsou dlouhých dvacet let, ale místo toho se oba radši ponořili ještě více do práce, aby zapomněli na bolest, že se nedočkají společného potomka.

Anna zahání smutek nad nemožností těhotenství po svém. Účastnila se třeba taneční soutěže, aby si nepřipouštěla, že její život není takový, jaký si ho před lety vysnila. A aspoň si užívá dětí, co mají její kamarádky, zhlédla v roli rozmazlovací tety, která se smířila, že nikdy nepozná povznášející pocit mateřství…

Sdílej článek:
Autor: Lucie Šáleová

Doporučené články