BRADAVKY zakrývala marně, dokonalá modelka nakonec UKÁZALA úplně vše!

Stella Maxwell na večírku u Rihanny
Stella Maxwell na večírku u Rihanny
Stella Maxwell na večírku u Rihanny
Stella Maxwell na večírku u Rihanny
Sdílej článek:

Přítelkyně Kristen Stewart (26), Stella Maxwell, je jedním z andílků Victoria's Secret. Může se pyšnit bezchybnou postavičkou a skvělou garderobou. Oboje využila při návštěvě večírku své kamarádky Rihanny. Mezi svými se zřejmě nestydí chodit polonahá, před fotografy se však svá ňadra chvíli snažila cudně zakrývat. Jenže pak to radši vzdala!

Nakonec se bisexuální Stella rozhodla na nějaký bonton vykašlat a ukázala světu i fotografům úplně vše, včetně zadečku schovaného jen v titěrných kalhotkách!

Tahle šestadvacetiletá modelka, původem z Belgie, se toho prostě nebojí. A ví, že si nějaké to nahacení může dovolit. V roce 2015 se stala jedním z deseti nových andílků prestižní značky spodního prádla Victoria's Secret. I díky své modelingové slávě se v květnu 2016 dala dohromady s herečkou z filmu Stmívání. Obě je pojí hlavně láska k divokým večírkům. 

Modelka je známá i pletkami se zpěvačkou Miley Cyrus, se kterou se však rozešla krátce před počátkem románku s Kristen. Ohledně své sexuality mluví otevřeně a říká, že se nebrání ani mužům. Víc ji však prý baví ženy. 

Může vás ještě zajímat: 

Definitivně SE ZBLÁZNILA? Helena Houdová vychová své děti V DŽUNGLI a NAHÁ!

21 NESMYSLNÝCH VYCHYTÁVEK, které zaručeně budete chtít mít doma!

Sdílej článek:
Autor: Veronika Lišková

Doporučené články