Nejděsivější monstra, která kdy byla vytažená z moře!

Autor: www.youtube.com

Chystáte se letos na dovolenou? Teplo, moře, sluníčko, drinky, holky… Kdo by něco takového nechtěl, že? My vám ale dobře radíme, rozmyslete si to! Tahle idylka se může proměnit na horor! Co se skrývá v hlubinách oceánu a jaká děsivá monstra vyplavilo moře na povrch světa, to se podívejte v naší galerii a možná uvažujte raději nad pobytem v horách. 

Na druhou stranu, u moře jsou k vidění i hezké věci: Tohle je NEJLÉPE PLACENÝ ZADEČEK světa! Víte, které krásce patří?

Autor: Redakce

Další články z rubriky »

Kim dráždí nahotou a vyzývavostí.

Vzrušující! Máme pro vás 15 NEJSVŮDNĚJŠÍCH FOTEK ze Snapchatu Kim Kardashian!

Dnes už sice na sítích tolik aktivní není, ale to je především kvůli manželské krizi a dřívějšímu rozhodnutí netrávit tolik času na internetu. Než tohle všechno přišlo, byla Kim Kardashian bezkonkurenční královnou selfie fotek.… celý článek »

Princ Harry má vedle nové lásky samé problémy.

Princ Harry je pěkný ZVRHLÍK: S milenkou si pořídili tajnou MÍSTNOST jen na SEX!

Zajímalo vás, jak to asi vypadalo v červeném pokoji šarmantního pana Greye v 50 odstínech šedi? Prince Harryho taky! Ale na rozdíl od vás si britský… celý článek »

Herečka chtěla sabotovat nové pokračování slavného seriálu.

Místo vděku NENÁVIST! Neuvěříte, co Sarah Jessica Parker řekla o Sexu ve městě!

Když si prý Sarah Jessica Parker četla scénář ke třetímu filmovému pokračování Sexu ve městě, radost z toho neměla. Spíš cítila vztek. A pořádný! Podle herečky chtějí totiž tvůrci z oblíbených hvězd udělat stárnoucí báby!… celý článek »

Zpěvačka si užívá sexu a plánuje svatbu.

NADRŽENÁ Britney Spearsová už NENÍ sama: Našla si mazlíka na drsný SEX!

Ze zoufalství, že nemá partnera, koukala nekonečné hodiny na porno… To už ale Britney Spearsová nemusí! Našla si nového nabíječe, a dvaadvacetiletý… celý článek »

Lucie Šoralová se chlubí snubním prstenem.

Ondřej Soukup si po letech vzal svou mladou milenku! Víme, co ho k tomu vedlo!

Tahle veselka byla tak dobře utajená, že se o ní veřejnost dozvěděla až v době, kdy už byla ruka v rukávě. A že se na tenhle okamžik Lucie Šoralová něco načekala. Za manželku si ji Ondřej Soukup vzal po dlouhých 14 letech! V… celý článek »

Lidé někdy zveřejní víc, než by si přáli...

Tyhle EROTICKÉ i trapné fotky ze Snapchatu NEMĚL nikdo VIDĚT... Ale tady jsou!

V naší galerii naleznete jedinečnou přehlídku fotografií, které se nikdy neměly dostat na oči široké veřejnosti. Jenže se to opravdu stalo, a tak… celý článek »

Kvůli obyčejnému ZVYKU měla tahle zdravotní sestra v nose DÍRU velkou jako mince

V dnešních dnech už není tajemstvím, že spousta věcí, které jsme dřív považovali za neškodné, našemu zdraví zatraceně škodí. Třeba kouření… Jenže… celý článek »

Jennifer Anistonová a její matka Nancy Dowová

Jennifer Anistonová promluvila o LOUČENÍ S MATKOU: Nechce ani její popel!

Poprvé promluvila o smrti vlastní matky, se kterou měla dlouhá léta více než napjaté vztahy. A byla to šokující slova, hlavně pro příbuzné Jennifer Anistonové. Bývalá hvězda přátel se totiž v rozhovoru pustila do lží, za jaké by… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.