Tereza Kerndlová přiznala velké trápení! Neuhádnete, co to je!

I když má stále úsměv ve tváři, není to tak, že by Kerndlová byla se vším spokojená.

I když má stále úsměv ve tváři, není to tak, že by Kerndlová byla se vším spokojená. Autor: BarBar Tábor

Zpěvačka se na veřejnosti objevila po dlouhé době. A vypadala neuvěřitelně. Ačkoli si sama nepřipadá v dokonalé formě, v naší galerii se sami přesvědčíte, že má tělíčko k nakousnutí. Ukázala toho překvapivě hodně a prozradila také, co ji momentálně působí největší starosti!

Autor: Jan Novák

Další články z rubriky »

Jiří Paroubek odchod manželky nečekal.

Nečekaný OBRAT PLNÝ UTRPENÍ! V rozvodové bitvě začíná držet trumfy Paroubek!

Zdánlivě promyšlený odchod Petry Paroubkové od manžela začíná mít nečekanou trhlinu, která se odcházející ženě může těžce vymstít. Do výhody totiž staví Jiřího Paroubka, pro kterého byl náhlý útěk manželky podle všeho do jisté… celý článek »

Tenhle kluk byl 20 minut MRTVÝ... Nepochopíte, koho viděl v "nebi"!

Doktoři dnes už umí přesně popsat, co se s lidským tělem stane hned po smrti. Zatím ale nikdo neví, co se ve chvíli, kdy srdce přestane tlouct,… celý článek »

Rozřízli mrtvou anakondu s EXTRÉMNĚ NAFOUKLÝM břichem... Co našli uvnitř?

Zřejmě tak nějak sami tušíte, že anakonda není zrovna mazlík, kterého byste si chtěli pořídit domů k dětem. Had, kterému indiáni přezdívají "požírač lidí", patří mezi nejnebezpečnější (a taky největší) dravce zvířecí říše. Co… celý článek »

POMSTA BYLA SLADKÁ: Muž uspořádal nevěrné manželce party, na jakou nezapomene

Znáte to, když je někdo ve vztahu nevěrný a láska se rozpadá, nebývá to hezké. Ovšem nutno uznat, že ne každý řeší podobné situace křikem a výčitkami… celý článek »

Dakota Johnsonová s matkou Melanií Griffithovou, která překazila její vztah s Matthewem Hittem.

Hvězda 50 odstínů temnoty šokovala: Díky natáčení filmu si zamilovala ZVRHLOSTI!

Konečně našla novou lásku! Ovšem její nejbližší okolí z toho asi velkou radost zrovna nemá… Jak totiž Dakota Johnson přiznala, zamilovala se do sexuálních hraček, o které se začala zajímat kvůli natáčení filmů podle slavné… celý článek »

Živý Pikachu se měl objevit v Africe.

Chytili skutečného Pokémona! Odborníci z Keni mají živého Pikachu!

Nemuseli jste vyrůstat v devadesátých letech, abyste věděli, že Pokémoni jsou svého druhu celosvětový fenomén. Existují hry, seriály, kartičky,… celý článek »

Barack Obama

ŠOK: Po rozlučce Baracka Obamy s Bílým domem se našla spousta STOP KOKAINU!

Měla to být luxusní oslava, na které se Barack Obama důstojně rozloučí s Bílým domem. Jenže jeho večírek ve stylu Velkého Gatsbyho se zcela vymkl… celý článek »

O takovémhle bydlení může většina z nás jen snít...

FOTO: Nahlédněte do nejdražšího domu v USA! Vyjde na 6,25 miliardy korun!

Podobný dům v realitce nikdy nenajdete. Může si ho dovolit totiž jen pár vyvolených, jejichž majetek se počítá na miliardy. Je totiž nejdražší na celém světě, vyjde dohromady na 250 milionů dolarů! Nechal ho postavit bývalý… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.