10 náplastí na zlomené srdce

Sdílej článek:

Rozchod není vůbec příjemná věc, člověk se najednou ocitne jakoby ve vzduchoprázdnu, zhroutí se mu všechny dosavadní hodnoty apotácí se od ničeho kničemu. Následující tipy by ve vás měly opět probudit touhu kživotu.

1. Vyházejte fotky

Zapomeňte na to, že budete celé noci ronit slzy nad vaší společnou fotkou. Těchto relikvií se rychle zbavte. Aopovažte se číst zamilované dopisy nebo esemesky, které jste od svého miláčka vminulosti dostali!

2. Provětrejte se

Neseďte doma ajděte ven. Pokud nechcete, aby ostatní viděli vaše oči zarudlé od pláče, klidně si vezměte sluneční brýle. Pohyb na čerstvém vzduchu rozproudí krev apomůže odplavit škodliviny ztěla.

3. Věnujte sekoníčkům

Rádi jste chodili do divadla, apartner to nesnášel? Teď můžete jít! Využijte toho, že už usebe nemáte brzdu. Naučte se vnímat ipozitivní stránky toho, že jste nyní sami.

4. Všechno si pište

Honí se vám hlavou nevyřčené myšlenky, napadají vás až teď geniální obraty aargumenty, které jste partnerovi při poslední debatě neřekli? Všechny tyto věci napište na papír, nenechte je jen tak uniknout.

5. Nehladovte

Lidé se zlomeným srdcem nemají příliš chuť vysedávat nad plným talířem, ale kručící žaludek depresi ještě prohloubí. Vkrizi se doporučují hlavně ryby azelenina. Tyto pochutiny obsahují látky, které úspěšně bojují svyčerpaností adepresemi.

6. Obvolejte kamarády

Zavolejte svým kamarádům avyrazte snimi na nákup, na vodu nebo třeba na bowling. Můžete si jim postěžovat, ale hlavně se budete cítit lépe, aoto jde.

7. Vyrazte na dovolenou

Možná si říkáte, že na zábavu teď nemáte ani pomyšlení, ale jděte do toho. Jeďte třeba někam, kam jste vždy toužili jet, ale partner otom nechtěl ani slyšet. Splňte si sen. Poznáte nové končiny, nové lidi atřeba inovou lásku.

8. Dejte tělu zabrat

Při cvičení se vylučuje endorfin, tedy stejný hormon, který tělo produkuje při orgasmu. Běhejte, jezděte na kole, plavte, klidně až do úplného vyčerpání. Tím ze sebe dostanete inahromaděný vztek.

9. Začněte studovat

Nejhorší je pocit, že váš život skončil. Bojujte stím. Chtěli jste se naučit francouzsky? Nebo třeba řídit loď? Teď máte možnost. Rozšíříte si obzory, namáháním mozkových závitů přijdete na jiné myšlenky.

10. Nezapomeňte na čokoládu

Kupte si kvalitní čokoládu svysokým podílem kakaa, která je bohatá na látky působící proti rakovině, stárnutí ařadě dalších neduhů. Nebojte se, že po ní přiberete. Jednou nebo dvakrát se nic nestane.

(tom)

Sdílej článek:
Autor: Tomáš Mrzena

Doporučené články