Tři nejčastější CHYBY žen V LOŽNICI: Zbavte se jich a buďte královnou!

Sdílej článek:

Chybovat je lidské, ale učit se taky. Proč se tedy nezbavit nejčastějších ženských chyb a neudělat svůj vztah i sexuální život lepší?

Kdo by jednou za čas nepotřeboval trochu okořenit rutinu v ložnici? Milujete svého partnera a předpokládáte, že to on by měl iniciovat sex? Ne tak rychle! Přemýšlely jste někdy jaká je vaše role… co vy můžete dělat, abyste trochu rozpálily atmosféru? Máme pro vás radu, sexuální expertka a rodinná terapeutka, doktorka Jane Greer pojmenovala tři nejčastější chyby, co ženy v ložnici dělají:

Chyba číslo 1: Pohodlné oblečení

Sice se vám asi spí dobře v pohodlném pyžamu nebo volné noční košilce, a má to tak být, chce to i výrobce. Ale, upřímně, nejrychlejší cesta, jak vašeho partnera zbavit návalu vášně, je právě tohle. Takže, když chcete mít váš noční život trochu dobrodružnější, vezměte si nějakou pěknou, dráždivější podprsenku, svůdnější košilku, prostě něco v čem budete vypadat opravdu sexy. Pak váš partner mnohem ochotněji udělá to, co se od něj očekává.

Chyba číslo 2: Čekání na to, co udělá partner

Nečekejte, až vás vyzve k tanci, převezměte kontrolu. Nemusíte přece vyčkávat, až bude chtít sex váš partner, ani nepotřebujete jeho svolení, když se chcete milovat. Buďte vyzývavá, jděte do postele a vemte partnera s sebou. Oba zažijete spoustu legraci a zase o trochu víc poznáte.

Chyba číslo 3: Kritika

Nedoporučuje se v žádné podobě. Nic tak neotráví vašeho partnera tolik, jako klinický popis toho, co nemáte ráda a co rozhodně nebudete dělat. Co naopak můžete udělat vždy, je říct, co by vám mohl udělat, aby vás potěšil a co pak uděláte vy, abyste mu to oplatila.

Takže: řekněte mu, co máte ráda, noste hezké oblečení, a to nejdůležitější ze všeho – nebojte se převzít kontrolu, ať můžete zažít tu legraci, kterou hledáte.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články