Tady je pět extrémních SEXUÁLNÍCH hraček světa. Myslí se už i na psy!

Sdílej článek:

Sex tu je už od počátku věků a postupem času se z něj stal neuvěřitelně výnosný byznys. Podívejte se proto na nejpodivnější hračky, které vám svou originalitou dozajista vyrazí dech!

Nafukovací babička

Něco pro děděčky.

Všechny ty mladé panny jsou už tak okoukané, co kdybychom teď udělali něco pro milovníky, co touží po zkušenější partnerce, řekli si zřejmě autoři této sexuální panny. Nafukovací babička jako by z oka vypadla té milé paní z domova důchodců, kam chodíte za svými praprarodiči, co říkáte?

Panna pro psa

Haf!
Už i váš mazlíček může najít uspokojení bez živé fenky. Ano, výrobci sexuálních hračík cílí už i na psy.

Umělá panenská blána

A je tu možnost být opět pannou.
I když dnes už po tom touží málokdo, je možné stát se pro vašeho milence pannou, ačkoli už máte nasbíráno sdostatek sexuálních zkušeností. Stačí si koupit umělou blánu s falešnou krví, a nezkušený partner nemůže nic poznat.

Doggie style Debbie

Kdo má rád sex zezadu, ten má rád Debbie.
Šidítka místo žen jsou v byznysu sexuálních nástrojů poměrně běžné. Výrobci proto zaměřili svou nápaditost směrem k lidem, co mají rádi milování zezadu a vytvořili při té přiležitosti Debbie: Zadek bez hlavy, co se neustále nabízí.

Pánský latexový močo-klystýr

Je libo klystýr z vlastní moči?
Tohle podivné udělátko umožnuje pánům, co o to mají zájem, močit do trubice, která jim pak rovnou provede klystýr. Těžko říct, jestli je nechutnější skutečnost, že to někteří lidé zřejmě opravdu vyhledávají, nebo fakt, že jde o něco extrémné nehygienického…

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články