Dámy, čtěte opravdu pozorně: SEDM důvodů, proč muži ztrácejí EREKCI

Sdílej článek:

Není to nic proti ženám, je prostě spousta důvodů, kdy penis muže prostě přestane poslouchat.

1. Je nervózní
„Tlak z toho, že musí ztvrdnout, zůstat tvrdý a potěšit partnera… To jsou hlavní důvody, proč často k erekci ani nedojde," říká doktorka Jane Greer, sexuální terapeutka z New Yorku. V takové chvíli prý stačí na pár okamžiků zvolnit a nechat vašeho tygra, aby vystrčil drápky, až sám bude chtít.

2. Je opilý
Ačkoli by se mohlo zdát, že by nejradši dostal do postele i tamtu ne zrovna čilou sedmdesátnici, co o francouzských holích vedle vás čeká na noční tramvaj, nemusí to tak nutně být. Alkohol zpomaluje reakce a práci s nervy, takže při finální chvilce jeho penis nemusí být tak nadšený, jak by se dalo předpokládat. Může také dojít k problémům dosáhnout erekce, či dokonce může nastat mezi muži velmi nepopulární chvilka tzv. ‚Labutího krku', kdy se krev rozpaky valí do tváří místo do míst, kde se sbíhají nohy…

3. Má nadváhu
Když už se mu podařilo na vás vylézt, aniž by vám ublížil, a neutěšeně čekáte na přiští okamžiky, pan Tau zrovna nekouzlí… Jak to? U mužů s nadváhou totiž dochází k poruše krevního oběhu, takže je pro krev složitější dostat se tam, kde by ji chtěl mozek. Prostě to musí projít mnohem delší cestou, než když jste si střihla bokovku s tím milým hubeňourem. Možná je na čase vašeho otylého miláčka konečně dokopat k rannímu běhání.

4. Kouří
„Kouření ucpává žíly a zužuje cévy. Ty vy ale potřebujete ke správnému proudění krve, ke správné erekci," říká Jane Greerová, již zmiňovaná sexuální kapacita zpoza velké louže. Takže kromě běhání a správné stravy – nekuřte!

5. Má málo testosteronu
Má pořád háro jako na střední a ani jeden vlas mu nevypadne? A že v posteli to není zrovna odvaz? Zřejmě bude mít málo testosteronu. Tento pro muže důležitý hormon se s věkem postupně snižuje. Naštěstí, takový problém snadno mohou napravit léky.

6. Bere léky
Léky na předpis jsou buď špenát Pepka námořníka anebo opium, jaké by uspalo už i dávno mrtvého. Pokud váš partner zrovna frčí na druhém příkladu, je možné, že si příliš neužijete. „Záleží na druhu léku, ale jestli mají vliv na hladinu testosteronu, je pravděpodobné, že sníží sexuální apetit," říká k tomu doktorka Greerová. „Také sníží vaší vitalitu, zvýší vám váhu a vezmou náladu," dodává. Proč to, sakra, vůbec brát?!?

7. Je ve stresu
Nezaplacené účty, vzteklý šéf nebo problémy ve vztahu. I tyto věci mohou snadno zamést plánované milostné chvilky daleko před práh ložnice. „To je síla obav, věčné otázky, co kdyby," říká doktorka Greerová. „Muži podobné věci řeší často. A dokonce se stává, že když problém vyřeší, jen se přesunou k dalšímu, místo aby si užili chvíli klidu," dodala.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články