9 neobvyklých způsobů, jak mohou ŽENY dosáhnout ORGASMU! Znáte všechny?

Sdílej článek:

Zatímco mužská sexualita je už od dávnověku poměrně přímočará, ženská vzrušivost podléhá mnohem větší různorodosti. Ale opravdu mnohem větší. Mnohem mnohem větší.

Co člověk, to názor, a možná že i platí: co člověk, to orgasmus. Každý vše prožíváme jinak, o čemž svědčí i některé bizarní případy sexuálního rázu, ke kterým dochází ve chvílích, kdy by člověk intimní věci vůbec nečekal. Sestavili jsme pro vás devět nejbizarnějších způsobů, jakými ženy průkazně dosáhly orgasmu.

1) Cvičení – Většina chlapů se ve fitcentru může dočkat sexu pouze v případě, že se jim podaří svést recepční. Což se většině stejně nepodaří. Ženy to mají mnohem lepší: některé cviky nohou je mohou přivést tam, kam se je snaží většinou dovést manžel, přítel nebo náhodný milenec (ten ohleduplný).

2) Hraní s bradavkami – Podle doktorky Christiane Northup stačí malá stimulace bradavek k tomu, aby se začal v těle uvolňovat oxytocin, tedy látka, která svými chemickými vlastnostmi způsobuje tzv. vaginální kontrakce.

3) Pomocí myšlenek – S touhle myšlenkou přišla zpěvačka Lady Gaga. Při uvolněné mysli a správném dýchání je to prý cesta. Takže nadechnout – a myslet na toho hezouna od sousedů.

4) Pilulky – Někdy může být odpovědí na otázku orgasmu deprese, tedy přesněji řečeno: její lék. Mezi vedlejší účinky léku Clomipramine totiž patří i… no, hádejte… správně! Orgasmus.

5) Nohy – Jeden neobvyklý případ zažil holandský doktor Marcel D. Waldinger. Přišla k němu do ordinace 55-letá žena, která měla nečekaný problém. Její levé chodidlo vykazovalo extrémní vzrušivost. Ta stoupala do jejích pohlavních orgánu, až ji přivedla k orgasmu. Žena se tím trápila, nemohla ani normálně stát! Vyšetření odhalilo, že má jiné nervy v každé noze, teprve po aplikaci znecitlivujících injekcí se její potíže vyřešily.

6) Kojení – Objevují se případy žen, které při kojení zažívají orgasmus. Je to sice poněkud zvláštní, ale opravdu se to děje. Prsa jsou totiž nervově napojena na pohlavní orgány.

7) Syndrom PSAS (Permanent Sexual Arousal Syndrome) – nebo česky: syndrom permanentního sexuálního vzrušení. Díky této velmi vzácné „nemoci" dochází k neustálému proudění krve do sexuálních orgánů. Takto postižené ženy mají vyvrcholení i 200 krát za den.

8) Jízda na koni – Skákavý pohyb nahoru dolů, tření o sedlo. Možná to není až tak překvapivé. Desítky čtenářek Cosmopolitanu tuto možnost často zmínilo při otázce, kdy zažily nečekané veřejné vyvrcholení.

9) Přežírání – V Coloradu se objevila žena, která dosahovala skutečného orgasmu při pojídání tučných a sladkých jídel. Sedmadvacetiletá Gabi Jones, která váží kolem 230 kilogramů, svému rozkošnickému požitkářství přišla na chuť v pubertě a za několik měsíců přibrala 95 kilogramů. Zatímco spousta dívek by z přebývajících kilogramů měla deprese, slečna Jones si založila stránky, kde ji lidé mohou za poplatek pozorovat při požírání gáblíků. Co to s ní dělá, vám snad opakovat nemusíme.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články