9 neobvyklých způsobů, jak mohou ŽENY dosáhnout ORGASMU! Znáte všechny?

Ilustrační foto

Ilustrační foto Autor: archiv Šíp

Zatímco mužská sexualita je už od dávnověku poměrně přímočará, ženská vzrušivost podléhá mnohem větší různorodosti. Ale opravdu mnohem větší. Mnohem mnohem větší.

Co člověk, to názor, a možná že i platí: co člověk, to orgasmus. Každý vše prožíváme jinak, o čemž svědčí i některé bizarní případy sexuálního rázu, ke kterým dochází ve chvílích, kdy by člověk intimní věci vůbec nečekal. Sestavili jsme pro vás devět nejbizarnějších způsobů, jakými ženy průkazně dosáhly orgasmu.

1) Cvičení – Většina chlapů se ve fitcentru může dočkat sexu pouze v případě, že se jim podaří svést recepční. Což se většině stejně nepodaří. Ženy to mají mnohem lepší: některé cviky nohou je mohou přivést tam, kam se je snaží většinou dovést manžel, přítel nebo náhodný milenec (ten ohleduplný).

2) Hraní s bradavkami – Podle doktorky Christiane Northup stačí malá stimulace bradavek k tomu, aby se začal v těle uvolňovat oxytocin, tedy látka, která svými chemickými vlastnostmi způsobuje tzv. vaginální kontrakce.

3) Pomocí myšlenek – S touhle myšlenkou přišla zpěvačka Lady Gaga. Při uvolněné mysli a správném dýchání je to prý cesta. Takže nadechnout – a myslet na toho hezouna od sousedů.

4) Pilulky – Někdy může být odpovědí na otázku orgasmu deprese, tedy přesněji řečeno: její lék. Mezi vedlejší účinky léku Clomipramine totiž patří i… no, hádejte… správně! Orgasmus.

5) Nohy – Jeden neobvyklý případ zažil holandský doktor Marcel D. Waldinger. Přišla k němu do ordinace 55-letá žena, která měla nečekaný problém. Její levé chodidlo vykazovalo extrémní vzrušivost. Ta stoupala do jejích pohlavních orgánu, až ji přivedla k orgasmu. Žena se tím trápila, nemohla ani normálně stát! Vyšetření odhalilo, že má jiné nervy v každé noze, teprve po aplikaci znecitlivujících injekcí se její potíže vyřešily.

6) Kojení – Objevují se případy žen, které při kojení zažívají orgasmus. Je to sice poněkud zvláštní, ale opravdu se to děje. Prsa jsou totiž nervově napojena na pohlavní orgány.

7) Syndrom PSAS (Permanent Sexual Arousal Syndrome) – nebo česky: syndrom permanentního sexuálního vzrušení. Díky této velmi vzácné „nemoci" dochází k neustálému proudění krve do sexuálních orgánů. Takto postižené ženy mají vyvrcholení i 200 krát za den.

8) Jízda na koni – Skákavý pohyb nahoru dolů, tření o sedlo. Možná to není až tak překvapivé. Desítky čtenářek Cosmopolitanu tuto možnost často zmínilo při otázce, kdy zažily nečekané veřejné vyvrcholení.

9) Přežírání – V Coloradu se objevila žena, která dosahovala skutečného orgasmu při pojídání tučných a sladkých jídel. Sedmadvacetiletá Gabi Jones, která váží kolem 230 kilogramů, svému rozkošnickému požitkářství přišla na chuť v pubertě a za několik měsíců přibrala 95 kilogramů. Zatímco spousta dívek by z přebývajících kilogramů měla deprese, slečna Jones si založila stránky, kde ji lidé mohou za poplatek pozorovat při požírání gáblíků. Co to s ní dělá, vám snad opakovat nemusíme.

Autor: Jan Novák

Další články z rubriky »

Krásky byste vedle těch nejúspěšnějších mužů hledali marně.

Zlatokopky bez šance? Manželky NEJBOHATŠÍCH MUŽŮ planety mají do krásek daleko!

Lidé si často představují, že miliardáři  a boháči obecně mají za manželky nejkrásnější ženy planety… Jenže to je omyl! Jak se na vlastní oči můžete přesvědčit v naší galerii, dámy, co ulovily skutečné boháče, mají evidentně jiné… celý článek »

Simone se připravuje na příchod potomka.

Nechcete rodit v porodnici? Podívejte se, jak vypadá POROD venku U ŘEKY!

Stále více matek se uchyluje k alternativním způsobům porodu. Pokud vás něco podobného zajímá, měli byste vidět, jak takový porod probíhá. Díky… celý článek »

Ilustrační foto

Které ženy mají nejčastěji ORGASMUS? Výsledky studie vás hodně překvapí!

Kdepak, výsledky téhle studie asi nepotěší žádného chlapa. Jak totiž ukázal nejnovější výzkum zvěřejněný v časopise Journal of sexual medicine, hlavním problémem ženiny cesty k orgasmu je podle všeho chlap… celý článek »

Ilustrační foto

NAŠLI jsme 5 věcí, co chtějí všichni chlapi zažít v POSTELI se ženou

Ženy by si rozhodně neměly nechat diktovat, jak se chovat v posteli. Ale v případě, že je to zajímá, chlapi jsou v podstatě hrozně jednoduchá… celý článek »

Pouze rozepnutý poklopec, vlasy do culíku. Z tohoto pohledu je všechno správně.

ILUSTRACE: Čtyři nejlepší pozice při ORÁLNÍM sexu! Znáte všechny?

Orální sex je pochoutka, kterou si dá s chutí k snídani skoro každý chlap. A k večeři taky. Dokonce je to tak, že má pro něj slabost i mnoho žen. Proč tedy partnera či partnerku nepřekvapit nějakým tím trikem navíc, aby se vše… celý článek »

Ilustrační foto

Průzkum českých mužů a jejich VZTAHU k ŇADRŮM? Výsledky vás hodně zaskočí!

Téměř každý muž si při každodenním kontaktu se ženami, ať v práci, či například v MHD, všímá jejich dekoltů. Vyplynulo to z průzkumu STEM/MARK, ve… celý článek »

Některých věcí si člověk při normálním sledování nevšimne...

11 UKRYTÝCH ZPRÁV ve slavných filmech a seriálech: Toho jste si určitě nevšimli!

Slavné filmy jsou občas tak poutavé, že si divák nevšimne všech věcí, co do nich tvůrci schovali. Režiséři si vyloženě libují v zajímavých odkazech,… celý článek »

Některé podivnosti na internetu by člověk raději neviděl.

20 věcí, které byste nikdy neměli GOOGLOVAT... Jako vážně!

Někdy člověk na internetu zjišťuje věci, o které by se možná radši zajímat neměl. Patří mezi to především zkoumání různých nemocí, kterých se bojíme, ale netroufáme si se svými problémy zajít rovnou k lékaři. Ale to je chyba!… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.