9 věcí, které ženám nikdo neřekl o sexu aneb Zkušenosti k nezaplacení

Sdílej článek:

Bylo by skvělé vrhnout se do světa sexu jako zkušení lidé. Jenže komu se to poštěstí? Málokomu! Šíp vám proto přináší přehled nejdůležitějších věcí, kterých se něžnější pohlaví před startem svého intimního života nikde nedopátralo.

1. Každý lže o tom, kolik má sexu
Možná se cítíte po pár měsících abstinence smutně, zvlášť když vám kamarádka vypráví o všech těch rychlovkách s cizinci i při pozdní snídani. Jenže buďte v klidu, rozhodně na tom není tak dobře, jak se snaží vypadat. Je pravděpodobnější, že si sex neužila třeba i rok.

2. A lže se také o tom, jak skvělé to bylo (nebo jak špatné)
Hlavně klid. Všichni jsme na stejné lodi.

3. Chlapi často udělají cokoli, aby si nemuseli nasadit kondom
Říká vám, že už ho má a přitom to tak není, nebo tvrdí, že trpí zvláštní alergií na plasty. Případně pronese něco jako: „Bejby, potřebuju s tebou mít sex hned teď, nehodlám přestat, abych si nasadil gumu…!" Nebo ho prostě při pohledu na prezervativ opustí vzrušení. Ponaučení: Raději se o tom, že má kondom, přesvědčte na vlastní oči.

4. Některým chlapům se s prezervativem nepostaví
Že je muž nenasytné zvíře, které obskočí cokoli, co dýchá a vykazuje alespoň minimální symptomy ženskosti? Co vás nemá… Občas je nejlepší umrtvovač právě pánská ochrana. Samozřejmě, že s ním chcete spát i tak, ale měla byste dávat pozor, abyste se alespoň nějak chránila.

5. Je těžké mít orgasmus
Muži jsou občas zatraceně neschopní. Jsou něco jako hledači zlata v dolech, až na to, že jim nejde o důl, ale o vaše tělo. A nehledají zlato, ale klitoris…

6. Pravděpodobně nevyvrcholíte ve stejný čas
Společný orgasmus je krásný zážitek. Ale nedá se naplánovat stejně snadno jako společná snídaně. Skvělá synchronizace vztahu funguje totiž hlavně ve filmech. Pokud tedy zažijete slastné chvíle po sobě a ne najednou, nezoufejte – je to úplně normální.

7. Hned po sexu se vám nechce spát jako jemu
Chce se vám na záchod, povídat si s ním, mazlit se… Vyměnit prostěradla, protože na tom mokrém fleku se spát nedá.

8. Člověk, se kterým ztratíte panenství, většinou nehraje v životě důležitou roli
V té chvíli není nikdo větší a důležitější, ale s odstupem času si na něj stěží vzpomenete. A je to tak v pořádku.

9. Delší sex nemusí být lepší než kratší
Jde přece jen o kvalitu, ne o kvantitu.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články