Chcete vášeň? Tohle je osm NEJDIVNĚJŠÍCH AFRODIZIAK na světě!

Sdílej článek:

Každý už někdy slyšel o zázračných účincích španělských mušek na sexuální libido. S čím dalším ale lidé už přišli? Že nevíte? Máme pro vás přehled těch nejpodivnějších preparátů slibujících noci plné touhy a vzrušení.

Sex je nesmrtelný fenomén a aby si ho lidé mohli pořádně užívat, jsou schopni spořádat opravdu zvláštní věci. Pojídají zvířecí pohlavní údy, pijí zvířecí moč… Až si člověk říká, že by možná bylo jednodušší objednat si viagru. Ale to byste se zase o těch šílených věcech vůbec nic nedozvěděli. Tak pojďme na to.

Kobra – v některých částech Asie se tito prudce jedovatí hadi dokonce pěstují kvůli masu a krvi. Obojí má prý doslova zázračné účinky pro romantické chvilky. Krev se obvykle míchá se sklenkou alkoholu, maso se jí samotné, jde prý o výjimečnou pochoutku.

Ryba Fugu – jedna z nejsmrtelnějších ryb, co plavou v oceánu. Na přípravu pokrmů z ryb Fugu jsou dokonce specializované školy, při špatném porcování totiž svého hosta zabijete… Při správné přípravě ovšem slibuje až zázračný nárůst libida.

Polévka z ptačích hnízd – tohle není pouze elegantně nadnesený název, tahle polévka je přesně to, co slibuje. Nejcennější jsou prý hnízda z jeskyní Swift, tamní opeřenci mají zřejmě hodně vzrušující sliny. I když to nezní zrovna chutně, lidé, co polévku někdy ochutnali, říkají že to byla ta pravá jiskra pro motor jejich vášně.

Roh nosorožce – Oblíbené afrodiziakum z Afriky, které ale může člověk koupit jen ilegálně (nosorožci jsou ohrožený druh). Mnoho obyvatel černého kontinentu ale tvrdí, že právě rohy nosorožců je zachránily před impotencí.

Balut – neboli česky: oplodněné kachní vejce. Další pochoutka Asie, kterou by asi většina Čechů s klidem vynechala. Vejce s dosud nenarozenou kachničkou se vaří ve skořápce, po požití prý plně nahrazuje viagru. No… Asi radši ten prášek, ne?

Ambra – substance, co vzniká v trávicím traktu vorvaně obrovského. Někdy je vyloučena z těla vorvaně spolu s trusem a plave na hladině jako velký, šedočerný chomáč, nebo ji lze také nalézt jako usazeninu na skaliscích. Čerstvá ambra nepříjemně zapáchá, ale jak stárne, změní se aroma na příjemné a zemité. Využívá se i při výrobě parfémů.

Mravenci z rodu Atta – tihle velcí mravenci, co se živí kousáním listů, patří více než 500 let mezi oblíbené jihoamerické pochoutky. Smažení bez křídel, ale i s nožičkami, patří k tradičním darům novomanželům, kterým mají zajistit opravdu divokou svatební noc.

Paviání moč – v Zimbabwe lidé věří tomu, že jakoukoli sexuální slabost lze zahnat vypitím pořádného hrnku opičí moči, která se míchá s pivem.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články