Co by LIDÉ vyměnili za SEX? Tady je SEDM věcí, kterým by dali přednost

Sdílej článek:

Orgasmus nebo trochu kofeinu? Podle studií si až překvapivě mnoho lidí vybere místo sexu něco jiného. Přinášíme seznam sedmi věcí, kterým lidé dávají přednost před dováděním v ložnici.

Když se zástupci hotelů Le Meridien ptali svých hostů z Číny, Inde, Spojených arabských emirátů a USA čeho by se vzdali kvůli své ranní kávě, více než 53 procent dotázaných odpovědělol, že by si radši dali své presso než ranní sex, a více než 78 procent by si odepřelo alkohol, sex i sociální sítě na celý rok, jen aby o nepřišli o svou pravidelnou dávku kofeinu.

Není to první studie, která ukazovala, že lidé nečemu před sexem dávají přednost, pokud si musí vybrat. Pochopitelně by nejraději měli sex i kávu.

Toto je sedm věcí, jež podle průzkumu mají někdy větší prioritu než sexuální touha:

Spánek

Nadace pro lepší spánek dělala studii, v níž plných 12 procent dotázaných dalo přednost noci plné kvalitního spánku před nocí plnou sexu. Někdy jsou lidé prostě opravdu unavení…

Mobilní telefony

Jedna dobrá zpráva do nebe pro Steva Jobse. Američané jsou podle všeho víc závislí na svých mobilních telefonech než na vlastním tělesném potěšení. Time v roce 2011 uveřejnil výsledky dotazníku, ve kterém plných 33 procent dotázaných řeklo, že by se raději na týden vzdalo sexu než svého mobilního miláčka.

Lichotky

Další studie z roku 2011 prokázala, že muži a ženy, navštěvující vyskoké školy, mají radši pořádnou masáž svého ego, než že by měli sex. Asi to zní neuvěřitelně, ale prý to tak opravdu je.

Slanina

Každý ví, že slanina je pochoutka, zvlášť pořádně křupavá, ale vzdát se kvůli ní sexu? Podle serveru Canada.com 43 procent obyvatel země javorového listu říká ano. Doufejme, že Češi to mají jinak.

Jídlo

Průzkumy jednoho z největších společnských serverů Today.com a největší americké online seznamky Match.com ukázaly, že 39 procent nezadaných žen se raději vzdá noci plné vášně raději než oblíbeného gáblíku. To pro pány není zrovna ideální vizitka…

Internet

Podle výzkumů společnosti Intel 46 procent žen raději ztratí na dva týdny vyhlídky na smyslné chvilky s partnerem, než by ztratily své internetové připojení. U mužů je to jen 30 procent.

Mládí

Není to tak, že by se lidé chtěli vzdát sexu, aby byli znovu mladí, ale 21 procent všech žen se podle studie Elizabeth Arden ze září letošního roku klidně vzdá sexu na celý rok, pokud by to u nich mělo nějakým způsobem zpomalit proces stárnutí.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články