LÍBÁNÍ podle horoskopu: Které znamení je divoké a jaké naopak chladné?

Těžko najít jinou činnost, kterou lze provést tolika různými způsoby jako líbání.

Těžko najít jinou činnost, kterou lze provést tolika různými způsoby jako líbání. Autor: Profimedia.cz

Dát někomu pusu je jednoduché. Opravdu? Když se nad tím zamyslíte, lze to provést na sto různých způsobů. Agresivně, romanticky nebo třeba laškovně. O způsobu do značné míry rozhoduje znamení zvěrokruhu.

Beran: Ústa druhého považuje za jednohubku, kterou musí co nejrychleji zhltnout. Jeho polibky jsou rychlé a divoké, ale nemají příliš dlouhého trvání.

Býk: Jsou to vyznavači klidné síly. Chvilku trvá, než se rozhoupou, zpočátku líbají opatrně, ale upřímně, a když se ujistí, že jdou na věc správně, nebudou chtít přestat.

Blíženci: Casanova i Chaplin. Také v polibcích se projevuje jejich rozpolcená duše. Na chvíli vás uchvátí svým uměním, aby vše za okamžik přerušili rádoby legrační poznámkou nebo úšklebkem.

Rak: Dostat se do styku se rty Raka je jako dosednout do dětské peřinky. Okamžitě vás zavalí pocit lásky, tepla, klidu a něhy, takže z jeho náruče nebudete chtít odejít.

Lev: V jeho podání nejde o polibek, ale herecký výkon, za který očekává potlesk. Nedivte se, když se zahryzne do vašich rtů a pak s vámi ještě smýkne ze strany na stranu.

Panna: Jako by vám po rtech přejížděli malým pírkem. Polibky jsou tak jemné, že nemají daleko k lechtání. To ale neznamená, že by nebyly upřímné.

Váhy: Není mi cítit z pusy? Nerozmažu si rtěnku? Váhy obvykle řeší tisíc věcí okolo, takže opravdu žhavého a bezprostředního polibku se od nich dočkáte spíše výjimečně.

Štír: Polibky obvykle bere jen jako nutnou předehru, kterou je potřeba co nejrychleji přeskočit, aby se dostal k mnohem zajímavějším kapitolám svého sexuálního repertoáru.

Střelec: Jakmile spatří vhodný cíl, nic ho nezastaví. Je rychlý. Někdy až moc. Než protějšek stihne překvapením zamrkat, je po všem. Zvláštní znamení: Potrpí si na laskání ušních lalůčků.

Kozoroh: Jako byste se ponořili do bazénu rozkoše. Kozorozi líbají intenzivně, vášnivé, ale nikoli vulgárně. Jsou vždy na úrovni a představují neodolatelnou kombinaci chtíče a noblesy.

Vodnář: Má několik zvláštností. Miluje vlhké polibky, mistrně ovládá svůj jazyk a s velkou pravděpodobností se od rtů přesune ke krku. Také se při líbání snaží otevírat oči.

Ryby: Že jejich polibky studí? Zapomeňte! Naopak jsou romantické a zamilované. Chtějí se líbat často a dlouho. Až budete překonávat rekord v líbání, vyberte si k tomu Rybu.

Autor: Tomáš Mrzena

Další články z rubriky »

Krásky byste vedle těch nejúspěšnějších mužů hledali marně.

Zlatokopky bez šance? Manželky NEJBOHATŠÍCH MUŽŮ planety mají do krásek daleko!

Lidé si často představují, že miliardáři  a boháči obecně mají za manželky nejkrásnější ženy planety… Jenže to je omyl! Jak se na vlastní oči můžete přesvědčit v naší galerii, dámy, co ulovily skutečné boháče, mají evidentně jiné… celý článek »

Simone se připravuje na příchod potomka.

Nechcete rodit v porodnici? Podívejte se, jak vypadá POROD venku U ŘEKY!

Stále více matek se uchyluje k alternativním způsobům porodu. Pokud vás něco podobného zajímá, měli byste vidět, jak takový porod probíhá. Díky… celý článek »

Ilustrační foto

Které ženy mají nejčastěji ORGASMUS? Výsledky studie vás hodně překvapí!

Kdepak, výsledky téhle studie asi nepotěší žádného chlapa. Jak totiž ukázal nejnovější výzkum zvěřejněný v časopise Journal of sexual medicine, hlavním problémem ženiny cesty k orgasmu je podle všeho chlap… celý článek »

Ilustrační foto

NAŠLI jsme 5 věcí, co chtějí všichni chlapi zažít v POSTELI se ženou

Ženy by si rozhodně neměly nechat diktovat, jak se chovat v posteli. Ale v případě, že je to zajímá, chlapi jsou v podstatě hrozně jednoduchá… celý článek »

Pouze rozepnutý poklopec, vlasy do culíku. Z tohoto pohledu je všechno správně.

ILUSTRACE: Čtyři nejlepší pozice při ORÁLNÍM sexu! Znáte všechny?

Orální sex je pochoutka, kterou si dá s chutí k snídani skoro každý chlap. A k večeři taky. Dokonce je to tak, že má pro něj slabost i mnoho žen. Proč tedy partnera či partnerku nepřekvapit nějakým tím trikem navíc, aby se vše… celý článek »

Ilustrační foto

Průzkum českých mužů a jejich VZTAHU k ŇADRŮM? Výsledky vás hodně zaskočí!

Téměř každý muž si při každodenním kontaktu se ženami, ať v práci, či například v MHD, všímá jejich dekoltů. Vyplynulo to z průzkumu STEM/MARK, ve… celý článek »

Některých věcí si člověk při normálním sledování nevšimne...

11 UKRYTÝCH ZPRÁV ve slavných filmech a seriálech: Toho jste si určitě nevšimli!

Slavné filmy jsou občas tak poutavé, že si divák nevšimne všech věcí, co do nich tvůrci schovali. Režiséři si vyloženě libují v zajímavých odkazech,… celý článek »

Některé podivnosti na internetu by člověk raději neviděl.

20 věcí, které byste nikdy neměli GOOGLOVAT... Jako vážně!

Někdy člověk na internetu zjišťuje věci, o které by se možná radši zajímat neměl. Patří mezi to především zkoumání různých nemocí, kterých se bojíme, ale netroufáme si se svými problémy zajít rovnou k lékaři. Ale to je chyba!… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.