Mrkněte, pokud se nechcete ZTRAPNIT: Úžasné tipy na RANDE z roku 1938!

Nebuďte sentimentální a ani s ním nezkoušejte mluvit o věcech, o kterých mluvit nechce tím, že budete apelovat na jeho city.
Nebavte se příliš s číšníkem o tom, jaká to byla zábava, když jste byla na tom místě předtím s někým jiným. Muž stojí o vaši plnou pozornost.
Nebuďte příliš osobní ve styku s ostatními muži. To je známka, že likéru už bylo dost! A také šance, že své rande už nikdy neuvidíte.
Nepijte příliš, protože muž očekává, že si celý večer budete držet svou důstojnost. Pití možná některým ženám pomůže vypadat chytře, většina ale opilá vypadá hloupě.
Sdílej článek:

Uspět v džungli randění, to není jen tak! Vždy se proto hodí mít po ruce pár zaručených věcí, které člověku pomohou k tomu, aby opravdu zapůsobil. A když už se do něčeho pouštět, určitě se vyplatí použít to, čím se řídili lidé za starých časů. Takhle se má člověk chovat na rande!

Mnoho z nás se oklepe, když rodiče vytáhnou nějakou zaručenou radu, která se týká namlouvání. A nejenom my, většinou se klepe i parta přátel, co je doma s námi – ti se ale klepou smíchy. Je to prostě trapas. Jenže kolik taky těch rad je opravdu dobrých? Zatraceně málo!

Jak tedy na to? Podívejte se na zaručené tipy na randění, které jsou ještě starší než ty, jež vám dávají rodiče. Tyhle totiž pocházejí z roku 1938 a vyšly jakou součást publikace Parade Magazine. Podle toho je ovšem nesuďte: některé sice vlivem času působí trochu sexisticky, ale většina z nich jsou opravdu zaručené taháky na to, jak ze sebe při randění neudělat troubu a chovat se na úrovni.

Některým ženám se sice nemusí zdát úplně komfortní tvářit se nesentimentálně, nestarat se o hysterické scény na veřejnosti či nenechat muže nikdy čekat – ale dohromady tyhle střípky dávají vzor klasické ženy, o které muži sní a která ví, co muž doopravdy chce.

A zlatá pravidla? Příliš se na prvním rande neopíjet, nemluvit o bývalých partnerech nebo nevypadat na rande znudeně. Pokud se toho budete držet, kdo by vás pak nechtěl! V kombinaci s ilustrativními snímky ze starých časů jde o opravdu kouzelný návod, jak se chovat. Tak se podívejte do naší galerie, ať už z vás na rande vždy vyzařuje jen šarm a charisma.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články