Stoletá sexuální trenérka prozradila RECEPT NA SKVĚLÝ SEX v každém věku!

Sdílej článek:

Doktorka Shirley Zussman má už dlouhé roky v New Yorku prosperující praxi coby sexuální coach. Desítky let přitom říká svým klientům to samé – skvělý sex můžete mít vždy. Jak to myslí?

Žena, která nedávno oslavila sté narozeniny, tvrdí, že věk a uspokojení nejdou ruku v ruce. Skvěle si může podle ní užít úplně každý, bez ohledu na to, jaký má v občance rok narození. „Sexuální potěšení je jen jedna část toho, co muži a ženy od sebe chtějí," tvrdí renomovaná doktorka. „Chtějí intimnost, blízkost, pochopení, komfort, zábavu. A také někoho, kdo o ně opravdu stojí – i jindy, než když jen chce jít do postele. A myslím, že právě tohle chtějí lidé v každé generaci."

Tahle žena zřejmě ví, o čem mluví, už jen s ohledem na skutečnost, že titul získala po studiích u lékařské dvojice Masters a Johnson, kteří byli vůbec první, kdo zkoumal funkci lidského orgasmu a jeho vliv na fungování mozku.

„Jsem v šoku, jak se změnily vztahy mezi lidmi po příchodu iPhonů. Přesto ten svůj mám opravdu ráda," říká Zussman v konfrontaci se současným způsobem života. „Je o tolik méně fyzických doteků, lidé spolu méně mluví, méně se podporují."

Ze vztahů se podle ní vytratila vášeň. „Musíte si uvědomit své priority. A rozhodnout se, co je důležité pro vaši radost, váš život, pro vašeho partnera, aby byl šťastný. Vytvořtě něco k jeho spokojenosti. To člověka skutečně naplní, všichni potřebujeme cítit, že jsme si s někým blízcí," uzavřela letitá sexuální terapeutka zaručené rady.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články