KRUTÁ RÁNA, kterou nikdo nečekal! Vondráčková OPUSTILA hokejistu Plekance!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec Autor: Koláž Šíp

Není to tak dlouho, co si partner Lucie Vondráčkové pochvaloval, že jeho manželka téměř zanevřela na kariéru a věnuje se hlavně rodině. Jak se zdá, už to neplatí! Lucie se rozhodla vše rázně změnit – od plotny utekla za svou velkou láskou, na kterou nemohla zapomenout! Více se dozvíte v naší galerii.

Autor: Jan Novák

Další články z rubriky »

Kirby Jenner je rozhodně nejzábavnější člen rodiny Kardashianů. Bohužel s nimi ve skutečnosti nikdy nikde nebyl...

Pomocí photoshopu ze sebe udělal přítele SLAVNÉ MODELKY! A svět brečí smíchy!

Pokud jste na Instagramu, možná jste si tam všimli profilu jistého Kirby Jennera. A pokud znáte klan Kardashianových, asi vás tak trochu zaskočilo, že o tomhle členovi jejich rozvětvené famílie jste ještě neslyšeli. Ovšem je to… celý článek »

Když dva dělají totéž, není to totéž...

Tyhle fotky vás přesvědčí, že existují jen dva typy žen!

Říká se, že každý jsme jiný… Ale ono se toho napovídá! Když se bavíte s někým starším, pochopíte jedno: všichni chlapi jsou stejní hajzlové. A… celý článek »

Dáda milenci zatím odpustila. Příště už tak shovívavá být nemusí...

KRUTÁ ZRADA milence! Dáda Patrasová z jeho slov nebude mít lehké spaní!

Zachránil ji před tím, aby ji ničivá zrada manžela rozmetala na kousky. Přesto se ale nový milenec Dády Patrasové nemůže těšit z hereččina nekonečného obdivu. Řekl totiž něco, co mu jeho láska hned tak neodpustí. V galerii se… celý článek »

Královna Alžběta tlačí na prince Williama

Rozhodnutí ze SMRTELNÉ POSTELE vše mění... Králem bude po Alžbětě princ William!

Celá Anglie se bála, že tenhle boj s nemocí královna prohraje… A nejspíš si blížící se smrt uvědomovala i Alžběta II.. Tváří v tvář smrti se totiž… celý článek »

Některé svatby neskončí jako splněný dětský sen...

32 svatebních omylů, ze kterých budete smíchy brečet! Tohle se vážně nepovedlo!

Svatební den bývá pro většinu lidí velmi důležitou událostí, o které uvažují většinu života. Je to vlastně den, kdy startujete oficiálně život po boku své velké lásky. A většinou to také podle toho vypadá – dokonalá výzdoba,… celý článek »

Průměrný Čech může nad luxusem mladých boháčů jen valit bulvy.

Fotky SUPERBOHATÝCH DĚTÍ Singapuru vás přesvědčí, jak trapně chudý život vedete!

Životní styl nechutně bohatých teenagerů ze Singapuru je úplně jiný než stresem narvaný život průměrného Čecha, který s penězi, co má, sotva vyjde od… celý článek »

Někdy je dobré se na veřejnosti trochu krotit.

SEX NA VEŘEJNOSTI? Pro těchto 24 párů to není žádný problém!

Některé páry dávají svou náklonnost najevo tak krásným způsobem, že je na jejich zamilovanost radost pohledět. Ale čas od času člověk také narazí na… celý článek »

Co pomůže alkoholem znavenému tělu?

Je vám po silvestru zle? Zde jsou užitečné TIPY, jak na KOCOVINU...

Silvestrovské oslavy jistě skončily pro mnohé z vás nepříjemnou kocovinou. Vhod tak určitě přijde pár tipů na vyprošťováky, díky kterým se dá tělo zase dohromady. celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.