Pamatujete na DÍTĚ, co KOUŘILO dvě krabičky cigaret denně? Neuvěříte, jak vypadá

Tyhle fotky šokovaly svět. Dnes už ale Ardi nekouří a je úplně jiný.

Tyhle fotky šokovaly svět. Dnes už ale Ardi nekouří a je úplně jiný. Autor: Profimedia.cz

Když mu byly pouhé dva roky, stal se Ardi Rizal virální senzací z poněkud zneklidňujícího důvodu – vykouřil dvě krabičky cigaret denně, čemuž prostě spousta lidí nemohla za žádnou cenu uvěřit… Rozčilení nad malým kuřákem nakonec dokonce přinutilo vládu v Indonésii, aby více dbala na zákaz prodeje cigaret dětem. A snad i to mělo malý podíl na tom, že se malému Ardimu podařilo nad svou závislostí zvítězit. Jak dnes vypadá, zjistíte v naší galerii.

Autor: Jan Novák

Další články z rubriky »

Někteří lidé využívají technické vychytávky po svém...

23 lidí, co si s VÝDOBYTKY TECHNIKY příliš neporozuměli. Také vidíte své rodiče?

Když se narodíte do světa plného technických vychytávek, není těžké se do něj adaptovat. Jenže když stárnete, pomalu přestáváte stíhat novinky, co vás obklopují a mají vám usnadňovat život. A tak si je často vyložíte jinak, než… celý článek »

Představa, že krásku připravil o jedno z ňader, s tetovacím expertem značně zamávala.

VIDEO: Málem ho kleplo! Tatér vůbec nezvládl, když jeho klientce VYBOUCHLO PRSO!

Časy se mění. Tatam jsou doby, kdy bylo tetování výsadou kriminálníků a známkou rebelie. Dnes často vidíte obrázky dělané tetovací jehlou i na… celý článek »

Od smrti krále popu Michaela Jacksona uplynulo pět let.

NOVÁ PITVA a děsivé podezření! Krále popu Michaela Jacksona vyndají z hrobu...

Byla to vražda a velmi dobře zamaskovaná… Takové obvinění vznesla Paris Jacksonová, dcera slavného a tragicky zesnulého krále popu, která požaduje novou pitvu a znovuotevření vyšetřování Jacksonova skonu. A jak se dozvíte v naší… celý článek »

Ve světě zvířat je spolupráce téměř na denním pořádku.

20 případů ZVÍŘECÍ SPOLUPRÁCE vás přesvědčí, že dělat věci v týmu má smysl!

Že člověk na vlastní pěst nedokáže tolik věcí, jako když si nechá pomoct od ostatních, je obecně známá věc. Ale že si tuto skutečnost uvědomují i zvířata, to je docela novinka. A v naší galerii se můžete přesvědčit, jak moc… celý článek »

Někdy se fotka nepovede tak, jak by si lidé přáli...

24 nejhorších jarních failů: Tohle se vážně nepovedlo!

Jarní prázdniny, to je pro většinu studentů příležitost se pořádně odvázat. Ne vždy se to ale povede. Někdy se věci vymknou z rukou a to, co se zprvu… celý článek »

Nalezené, vrácené, staré, nebo i z druhé ruky... Fotoaparáty skrývají velká překvapení!

30 lidí, co našli ve vlastním foťáku VELMI PODIVNÉ fotografie!

Určitě znáte někoho, kdo ztratil telefon, který se mu vrátil zpět. A jistě jste pak společně byli v šoku z toho, jaké fotky se v takové chvíli dají z… celý článek »

Thylane Blondeau ze svého půvabu nic neztratila. Naopak.

Takhle dnes vypadá „nejhezčí holčička světa"! Je snad ještě KRÁSNĚJŠÍ než dřív

Využívat děti k propagaci módy bylo vždy vcelku kontroverzní. Podle mnohých to má na ně negativní vliv. Takže když se v roce 2011 objevila v časopise Vogue mladičká francouzská modelka Thylane Blondeau, rozpoutalo to bouři emocí,… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.