Seznamte se s „Rejnočí královnou"! Plave NAHÁ mezi smrtelnými mořskými zabijáky!

Rava rejnoky miluje možná více než lidi.

Rava rejnoky miluje možná více než lidi. Autor: Instagram

Každý z nás má nějaké to hobby… Ale koníček, kterému se věnuje Rava Rayová, by si asi vybral jen málokdo. Sedmadvacetiletá Tahiťanka si totiž ráda zaplave pod vodou s potenciálně smrtelnými rejnoky. Úplně nahá! Ze své záliby dokázala vytvořit umění, obdivují ji statisíce lidí z celého světa. Čím si je získala, se můžete podívat v naší galerii.

Autor: Jan Novák

Další články z rubriky »

Ve světě zvířat je spolupráce téměř na denním pořádku.

20 případů ZVÍŘECÍ SPOLUPRÁCE vás přesvědčí, že dělat věci v týmu má smysl!

Že člověk na vlastní pěst nedokáže tolik věcí, jako když si nechá pomoct od ostatních, je obecně známá věc. Ale že si tuto skutečnost uvědomují i zvířata, to je docela novinka. A v naší galerii se můžete přesvědčit, jak moc… celý článek »

Někdy se fotka nepovede tak, jak by si lidé přáli...

24 nejhorších jarních failů: Tohle se vážně nepovedlo!

Jarní prázdniny, to je pro většinu studentů příležitost se pořádně odvázat. Ne vždy se to ale povede. Někdy se věci vymknou z rukou a to, co se zprvu… celý článek »

Nalezené, vrácené, staré, nebo i z druhé ruky... Fotoaparáty skrývají velká překvapení!

30 lidí, co našli ve vlastním foťáku VELMI PODIVNÉ fotografie!

Určitě znáte někoho, kdo ztratil telefon, který se mu vrátil zpět. A jistě jste pak společně byli v šoku z toho, jaké fotky se v takové chvíli dají z paměti vylovit… Zapátrat někdy ve fotoaparátu, třeba i v tom, co máte doma,… celý článek »

Thylane Blondeau ze svého půvabu nic neztratila. Naopak.

Takhle dnes vypadá „nejhezčí holčička světa"! Je snad ještě KRÁSNĚJŠÍ než dřív

Využívat děti k propagaci módy bylo vždy vcelku kontroverzní. Podle mnohých to má na ně negativní vliv. Takže když se v roce 2011 objevila v časopise… celý článek »

Díky těmto polohám svými milostnými aktivitami nebudete nikoho obtěžovat.

S tímhle si užijete úplně všude: Nejlepší polohy na TICHÝ SEX! Znáte je všechny?

Co dělat, když ve vás bouří touha, ale kolem jsou lidé, které nechcete rušit. Ať už jde o děti, rodiče, spolubydlící nebo kohokoli jiného, nezbývá vám, než pustit se do sexu pěkně potichoučku. I tak se dá zažít spousta zábavy,… celý článek »

William už přestal mít s Kate trpělivost a rázně bouchl do stolu.

Drsné rozhodnutí prince Williama: Kate musí na LÉČENÍ, nebo přijde ROZVOD!

Budoucí britská královna musí na tajnou léčbu, při které má konečně překonat své problémy s přijímáním potravy. A Kate Middleton rozhodně neměla na… celý článek »

Tyhle fotky šokovaly svět. Dnes už ale Ardi nekouří a je úplně jiný.

Pamatujete na DÍTĚ, co KOUŘILO dvě krabičky cigaret denně? Neuvěříte, jak vypadá

Když mu byly pouhé dva roky, stal se Ardi Rizal virální senzací z poněkud zneklidňujícího důvodu – vykouřil dvě krabičky cigaret denně, čemuž prostě… celý článek »

Proč chodit a otáčet hlavou? Jde to i bez toho...

22 NEJEXTRÉMNĚJŠÍCH LENOCHŮ světa! Nečinnost posunuli na novou úroveň!

Každý si někdy rád dopřeje chvíli volna… Ovšem najdou se i tací, co by nejraději odpočívali od rána do večera. A takoví lidé jsou až neuvěřitelně vynalézaví, pokud jde o to, jak dělat běžné činnosti jen s minimem námahy. V naší… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.