Autobus smetl audi, zahynuli dva lidé

Sdílej článek:

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Zájezdový autobus se včera ráno v Českých Budějovicích srazil s autem značky Audi, které mu na křižovatce nedalo přednost. V autě zahynul řidič (42) i jeho spolujezdkyně. V autobuse se lehce zranili dva lidé.

(kam)

Klučina vypadl za jízdy z vlaku

LYSÁ NAD LABEM – Z rychlíku jedoucího do Kolína rychlostí zhruba 75 km/h vypadl v sobotu po poledni chlapec (3). Utrpěl ale pouze několik šrámů a modřin. Podle všeho se za jízdy samy otevřely špatně dovřené dveře.

(pha)

Policisté havarovali

PRAHA – S rozsvíceným modrým majáčkem, ale na červenou vjela včera policejní felicia do křižovatky v Holešovicích. Po srážce s dodávkou utrpěl jeden z mužů zákona lehčí poranění na noze.

(pha)

Paraglidista si natloukl

FRÝDEK-MÍSTEK – S technickými problémy se v sobotu odpoledne setkal paraglidista (36), který si chtěl užít seskok poblíž Kunčic pod Ondřejníkem. Místo hladkého dopadu ho potkal tvrdý střet se zemí, při němž si poranil mozek a ruku.

(pha)

Dva kamiony jely po dálnici v protisměru

OSTRAVA – V šoku zůstal řidič, který jel včera v půl sedmé ráno do práce po nové dálnici z Českého Těšína do Frýdku-Místku. V protisměru jely dva kamiony vezoucí auta. Incident se obešel bez nehody, policie o incidentu ani neví.

(pha)

Smutný Srb vylezl na protest na strom

BŘECLAV – Zdaleka ne podle představ skončilo jednání na cizinecké policii v Břeclavi pro jistého Srba. Na protest vylezl na strom v areálu a hrozil, že spáchá sebevraždu. Neuspěl ani vyjednavač, výtečník slezl dolů až po třech hodinách, kdy se unavil.

(pha)

Sdílej článek:

Doporučené články