Běžná barva na vlasy jí málem VZALA ŽIVOT! Udělala z ní zrůdu!

Alergická reakce vypadala děsivě.
Strupy měla Lyn dokonce i na uchu.
Lyn se rozhodla, že už si nikdy vlasy barvit nebude.
Sdílej článek:

Mělo to být jen obyčejné vlasů. Nakonec se z toho ale pro ženu ve středních letech z Dorsetu stal horor, po aplikaci barvy na vlasy od firmy Schwarzkopf jí celou šíji barva spálila a zanechala po celém krku odporné, krvavné boláky a puchýře.

Alergická reakce potkala Lyn Gregory z Dorsetu dva dny poté, co si nechávala dělat test, zda náhodou na látky obsažené ve výrobku nená alergická. I když test ukázal, že jí nic nehrozí, alergická doopravdy byla. A po tom, co za utrpení si s barvou na vlasy od Schwarzekopfu užila, je rozhodnutá si už vlasy raději nikdy nebarvit.

„Vlasy si barvím už tak dlouho, že ani nevím, kdy jsem s tím vlastně začala. Mám teď vlasy hodně světlé, tak jsem je chtěla trochu ztmavit," popisuje, jak její utrpení začalo. „Dokonce jsem občas použila i barvu od tohohle výrobce, ale nikdy předtím se mi nic podobného nestalo," dodává s tím, že barvu na vlasy už nikdy nekoupí, ať jí budou šediny přibývat jakýmkoli tempem.
Celý krk, uši i šíji ji pokryly bolavé strupy a krvavé rány. Při každém pohybu syčela bolestí, stala se monstrem, které upadalo do čím dál větší agónie. Nakonec vyhledala lékaře, který jí pomohl zbavit se trápení až nasazením steroidů. Podívejte se do naší galerie, jak špatně při barvení pani Lyn dopadla. Třeba budete příště při nakupování barvy opatrnější. Špatný výběr vám podle všeho může snadno na čas zničit celý život…

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články