Dobrovolný hasič podpaloval stodoly

Sdílej článek:

MLADÁ BOLESLAV - Oheň se stal osudem mladého muže (22), jako pyroman je zakládal, v roli dobrovolného hasiče je likvidoval. Nyní mu jeho zálibu zatrhli mladoboleslavští policisté, ti jej včera zatkli a obvinili ze žhářství, za něž může skončit až na osm let ve věznici.

Mladý muž se stal postrachem kůlen, stodol a seníků na Mladoboleslavsku. Kriminalisté jej obvinili ze žhářské série, která začala v létě roku 2007. Za své vzalo 12 budov, při 13 požáru poblíž Rokytovky jej policie zatkla. Pyroman se ke svému řádění doznal a policistům ukázal místa, kde úřadoval. O dalším osudu pyromana rozhodnou i posudky psychiatrů.

(red)

Tři opilci přeprali šest policistůTEPLICE - Zlomená noha, vyražené zuby nebo krev crčící z hlavy. Tak dopadla šestice policistů, která se šla počátkem týdne pobavit do jednoho teplického klubu. Muži zákona ale nenarazili na nějakou početnou a dobře vyzbrojenou přesilu, nýbrž pouze na trojici agresivních opilců.

Vše začalo ve chvíli, kdy policisty v civilu poznal otec se synem, kteří kvůli nim měli oplétačky s paragrafy. Hlídka je totiž nedávno přistihla, jak jezdí bez řidičského průkazu. "Motivem útoku bylo trestní řízení proti jednomu z útočníků vedené na sklonku loňského roku," uvedla mluvčí policie Ivona Novotná.

K útočníkům se pak ještě přidal další kumpán a společnými silami začali policisty bít hlava nehlava. O muže zákona rozbíjeli židle nebo do nich surově kopali. Hromadnou rvačku nakonec ukončil až příjezd dalších policejních hlídek. Zraněné museli odvézt záchranáři do nemocnice, kde se jeden z nich musel okamžitě podrobit operaci rozdrceného kotníku. Neurvalcům hrozí za napadení veřejného činitele až deset let vězení.

#nahled|http://g.denik.cz/56/b7/rvacka_teplice_sip-galerie.jpg|http://g.denik.cz/56/b7/rvacka_teplice.jpg|Rvačka v Teplicích#

(pha)

Sdílej článek:

Doporučené články