HADAŠOVÁ - Zaútočily na ni včely!

Sdílej článek:

LOS ANGELES - Česká Miss 2007 Lucie Hadašová přišla v Hollywoodu málem o život! Během cesty kolem světa navštívila i hollywoodské ateliéry. A tam se na ni vrhly agresivní včely!

Třičetistupňová horka si užívá Lucie Hadašová v těchto dnech v Los Angeles, které navštívila i s přítelem Radkem v rámci cesty kolem světa.

Šestnáctidenní cestu, kterou jí daroval časopis o cestování Travel Digest za vítězství v soutěži Česká Miss, ale Lucie odstonala. Během prohlídky hollywoodských ateliérů na se ni vrhly zdivočelé včely a pobodaly ji! "Doma na Moravě jsem už pár žihadel dostala, ale tohle bylo mnohem horší," postěžovala si úřadující Česká Miss. "Víc to bolelo a opuchla mi noha. Včely v Los Angeles jsou nějaké agresivní a jejich žihadla, to je síla."

Lucie a Radek také navštívili malebnou čtvrť Santa Monica známou krásnými plážemi. "Potkali jsme tu mnoho zajímavých lidí. Musela jsem hned také uznat, že zdejší lidé jsou odvážnější ve stylu oblékání. Zvláště ženy. Asi se nechám inspirovat," dodává královna krásy.

Po čtyřdenní zastávce v kalifornské metropoli čeká dnes Lucii a Radka šestadvacetihodinový let na exotické souostroví Fidži v Oceánii.

 

Lucie Hadašová si v Hollywoodu prohlédla ateliéry slavné společnosti Universal Studio.

 

Sdílej článek:

Doporučené články