Sexuální expertka šokuje: Chlubí se, co všechno UZVEDNE její VAGÍNA!

Kim Anami je expertkou ve věšení předmětů na vagínu.
Tak tohle je maso!
Pózy Kim jsou celkem výmluvné...
Banány jako vzpomínka na exotiku.
Sdílej článek:

Velmi nevšední formu, jak posilovat ženskou sebedůvěru, si zvolila americká sexuoložka Kim Anamiová (44). Jednoduše léta po světě a nepochopitelně zvedá nejrůznější předměty svou vagínou…

Kim se živí jako sexuální expertka a koučka v intimní oblasti života. Začátkem roku 2015 k tomu navíc přidala sdílení inspirativních snímků, které v zahraničí trefně pojmenovali Vagina on Tour.

Anamiová žije v Kalifornii, většina nevšedních snímků ale vznikla v exotickém Bali. Kim se zkrátka fotí, kterak jí něco visí z rozkroku. Sexuoložka svým rozmnožovacím orgánem zvedne snad cokoliv…

„Silná vagína má pro ženy mnoho výhod a já jim to chtěla předat hravou a provokativní formou," vysvětluje Kim. Jak mušli, kokosový ořech, nebo dokonce surfové prkno vlastně zvedá?

Vybraný předmět přiváže ke speciálnímu vajíčku, které si vloží do míst, kam slunce nesvítí, a pořádně zatne příslušné svaly… „Ať každá žena ví, že může z pochvy střílet pingpongové míčky. Není to dovednost vyhrazená jen pro nějaké speciální vagíny. Zvládneme to všechny," nabádá Američanka.

No, podívejte se sami, co všechno tato expertka už uzvedla… Stojí to za to!

Sdílej článek:
Autor: Marek Brož

Doporučené články