SKANDÁL: Billa Clintona nachytali s PROSTITUTKAMI! Manželka Hillary běsní

Sdílej článek:

Když si bývalý prezident USA Bill Clinton (67) užíval orálního sexu se stážistkou Monicou Lewinskou, byl z toho celosvětový skandál. Bill už dnes v politice aktivní není, žezlo politické hvězdy přebrala jeho manželka Hillary (66). Té teď Bill přichystal další překvapení – nechal se nachytat s prostitutkami!

Na rok 2016 plánovala Hillary svou kandidaturu na prezidentku. Jenže po posledním Billově skandálu jsou její šance na úspěch mizivé. Clinton se nechal americkými paparazzi vyfotit po boku dvou půvabných dívek, jejichž přízeň se dá koupit snadno za předem dohodnutou sazbu. A podle zjištění magazínu National Enquirer tahle situace rozběsnila Hillary k nepříčetnosti.  „Co sis myslel? Jak mi tohle můžeš dělat!" křičela prý na manžela.

„Bill před ní doslova klečel na kolenou, omlouval se a prosil o odpuštění. Prý nevěděl, že to byly prostitutky," směje se zdroj magazínu s tím, že Clinton tvrdil, jak mezi ním a dívkami k ničemu nedošlo.

Ovšem tomu se jen těžko věří. „Když jsme se s ním vyfotili, říkala jsem mu, že ho obě milujeme. Na té party byli také George Clooney nebo Sean Penn, ale já pořád musela myslet jen na něj," přiznává jedna z dívek, jež si říká Ava Adora (23) a sama sebe popisuje jako vášnivou milenku. „On říkal, že zase miluje pózování s krásnými dívkami," dodala.

„Jestli se ještě někdy uvidíme, moc ráda dokončím, co Monica Lewinská začala," vypráví druhá z dívek známá pod jménem Barbie Girl. „Ale nemusí se bát jakýchkoli testů DNA, celou dobu bych byla úplně nahá," dodává vyzývavě.

Skandál kolem Clintona přišel pro Hillary v ten nejhorší možný čas – právě v době, kdy její tým poradců rozhodl, že by se prezidentská kampaň měla nést především v pozitivním duchu. „Bill svým úletem všechny naštval. Tohle je přesně ta věc, co bude nahrávat tomu, aby lidé volili republikány," řekl Enquireru člověk pracující v týmu Hillary.

Na jednu z dívek se podívejte na obrázku pod článkem.

Prostitutka Barbie Girl by se s Clintonem klidně pomilovala.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články