O vlastní dceru se nestarala, chovala tu cizí!

Sdílej článek:

JABLOŇOV – Měl to být den plný smíchu, dětského vřískotu a radosti! Jenže oslava prvních narozenin dvou holčiček, které před rokem v třebíčské porodnici vyměnili, byla ve znamení smutku. Maminky totiž nemají ke svým biologickým dcerkám vztah a stále milují tu cizí! A při oslavě se to ještě více projevilo!

Měla to být veselá oslava prvních narozenin! Jenže jedna z maminek, Jaroslava Trojanová, výměnu holčiček velmi špatně snáší. Verunky, kterou doposud vychovávala, se musela vzdát, a naopak o Nikolku se má nyní starat.

Včera u nich ale byly obě holčičky, konala se tam totiž oslava jejich prvních narozenin. Místo radosti ale Jaroslava Trojanová stěží potlačovala slzy. Mnohem víc než své biologické dceři Verunce se věnovala hlavně Nikolce. Jen se sebezapřením k sobě zavolala občas i Verunku, která si hrála v záplavě dárků opodál sama.

„Holky mají narozeniny, ale mně je strašně smutno. Nic se nezměnilo. Stále mnohem víc cítím k Nikolce,“ řekla pouze zdrceně. Ani její přítel Libor Broža se s novináři nechtěl bavit. „Hlavně ať si to užijí holky, o nás nejde,“ utrousil.

Ty si oslavu spolu užily hned dvakrát – poprvé v sobotu u Čermákových v Přibyslavicích, kde byla atmosféra trochu veselejší. „Strávili jsme to v poklidu s celou rodinou. Od nás holky dostaly plyšová křesílka a každá sfoukla svíčku na svém dortu. Od babiček pak dostaly zlaté řetízky se svým jménem,“ prozradil Šípu pravý otec Nikolky Jan Čermák.

Dnes se mají holčičky vrátit ke svým biologickým rodičům a zůstat u nich až do Vánoc.

Sdílej článek:

Doporučené články