Unášely děti, týraly a zabíjely!

Sdílej článek:

WISCONSIN – Ve vazbě v americkém státu Wisconsin se ocitly dvě ženy, které ve svém domě provozovaly podivnou domácnost. Když policisté prohledali na základě tipu jejich bydliště, našli tam unesené dítě, týraného chlapce a mrtvolu zakopanou na dvorku!

Je to neuvěřitelný příběh. Candace Clark (23) a Michaela Clerc (20) byly nejdříve obviněny z únosu dvouleté dívky, kterou ukradly z péče pěstounů na Floridě. Při výslechu ostatních dětí, jež v domě žily, se ovšem zjistilo, že macechy drží ve skříni ještě 11letého chlapce!

 

Po otevření skříně se policii naskytl děsivý pohled. „Bylo to hrozné,“ popsala scénu okresní státní zástupkyně a přirovnala vzhled podvyživené oběti k židovským vězňům v koncentračních táborech. Chlapec měl navíc na několika místech těžké popáleniny od vřící vody, kterými jej prý macechy trestaly za to, že nepomáhal uklízet.

 

Ženy se o něj nestaraly a neposkytly mu ani žádné vzdělání. Další hrůzný nález pak prozradila chlapcova sestra (15). Jejich matka, jejíž zmizení bylo nahlášeno už před měsícem, leží zakopaná na dvorku! Policie tam její mrtvolu opravdu našla a nyní vyšetřuje, jak tato žena zemřela a zda se také nepodílela na týrání svého syna. Dům, v němž ženy žily s 5 dětmi.

Sdílej článek:

Doporučené články