Winkelbauer nadále v base

Sdílej článek:

PRAHA - ­ Známý vrah a útěkář Ladislav Winkelbauer, dnes už přejmenovaný na Nováka, má smůlu. Středočeský krajský soud mu včera zamítl žádost o obnovu řízení. Neuznal námitky, že šlo o nešťastnou náhodu.

V roce 1997 byl Winkelbauer odsouzen za dvojnásobnou vraždu z roku 1994. V Týnci nad Sázavou vyhodil semtexem do povětří auto s komplicem a jeho přítelkyní Jolanou Keyřovou.

Školák byl brutálně zbitý


PRAHA - ­ To je hrozné! Teprve desetiletého chlapce, brutálně zmláceného v základní škole, vyjela ošetřit posádka záchranné služby. Lékaře přivolali policisté ze služebny v Řevnicích, kam žáka přivedli.

"Utrpěl otřes mozku a měl vyražených několik zubů," potvrdila mluvčí záchranky Nina Šeblová. Sanitka pomláceného žáčka transportovala na dětský příjem nemocnice v Motole. Napadení prošetřují policisté.

(luk)

 

Přetížený vozík zabíjel


BRNO - Přímo před zraky manželky zemřel v noci na včerejšek v Brně-Bystrci motorista (65). Jejich ford se totiž stal účastníkem nehody, nad níž zůstává rozum stát.

Viníkem je řidič vozu Škoda Octavia, který táhl přetížený přívěsný vozík. Na mokré silnici jel příliš rychle, takže přívěs dostal smyk a vjel do protisměru, kde se srazil s protijedoucím fordem.

(tom, čtk)

Sdílej článek:

Doporučené články