Díky drsné vojenské dietě zhubnete 3 kila za týden! Pokud ji zvládnete...

Autor: winto

Když potkáte na ulici vojáka nebo vojandu, prostě si musíte všimnout, že jejich postava má většinou zcela ideální míry. Samozřejmě, je to především tím, že se dlouhodobě věnují fyzické činnosti… Ale vojáci mají také naučené triky, jak se váhy rychle zbavit, když je to potřeba. A za týden klidně shodí tři kila. Takže pokud se budete stravovat přesně podle návodu v naší galerii, nejenže pomůžete svému zdraví, ale také budete vypadat lépe.

Autor: Jan Novák

Další články z rubriky »

Brad svůj pobyt v léčebně zatím nijak nekomentoval.

Angelina nelhala? Drogy, alkohol, prášky... Brad Pitt SKONČIL V LÉČEBNĚ!

Zničený rozvodem a nelítostnou bitvou o děti, nastoupil Brad Pitt potají do léčebny pro drogově závislé. Jako by tím ale dával za pravdu Angelině, která ho z užívání drog obvinila po rozvodu… V galerii zjistíte, co k podobnému… celý článek »

Karley měla s panákem dvacetiminutové dostaveníčko.

Expertka na SEX si to rozdala se sexuálním ROBOTEM! Jaké to bylo?

Podle nezadané Karley Sciortino je sex s umělým mužem něco, co stojí za to vyzkoušet. „Na tomhle si můžete perfektně vyzkoušet, co se vám v sexu… celý článek »

Záhadný pytel skrýval nečekané překvapení.

Našla špinavý pytel na poli... To, co bylo uvnitř, navždy ZMĚNILO JEJÍ ŽIVOT!

Všechno se děje z nějakého důvodu. Každý krok, každé naše rozhodnutí nás vedou přesně tam, kde bychom měli být. Prostě proto, že všechno se děje z nějakého důvodu… A ať už tomu věříte nebo ne, občas je těžké ignorovat znamení, že… celý článek »

Sofia miluje lásku... Všech lidí, co potká.

PODIVNÉ HOBBY: Tahle kráska si už 2 roky fotí selfie s neznámými páry "v akci"!

V dnešní době se focení stalo nedílnou součástí našich životů. Sdílení seflíček při každé příležitosti je pro mnoho lidí téměř závislostí. Podobně to… celý článek »

Coca Cola na nádobí a na vlasy? Cože? Skutečně! Čistí a pomáhá

Myslíte, že Coca Cola se musí jen pít? Kdepak. Má i další využití. A teď tím opravdu nemyslíme kombinaci Coly a Mentos, což vytvoří v podstatě časovanou bombu. Zjistili jsme totiž, že Cola se dá využít na dalších několik způsobů… celý článek »

Návštěva nočního klubu může skončit i pořádným trapasem.

26 DRSNÝCH FOTEK z nočních klubů vás přesvědčí, že uděláte líp, když budete doma

Večírky v jistém období života miluje každý. Alkohol teče proudem, zábava jede, cítíte se skvěle… Jenže ve skutečnosti možná nemusíte vypadat tak… celý článek »

Roman Vojtek s manželkou a dcerou

UTAJENÝ PROBLÉM Romana Vojtka: Špatně skrývaná žárlivost!

Pochvaloval si, jak se jeho vztahy s exmanželkou po rozvodu srovnaly. Jenže to prý není tak úplně pravda. Ačkoli totiž Roman Vojtek svou bývalou ženu… celý článek »

GENIÁLNÍ způsob jak dostat námrazu ze skla během PÁR VTEŘIN!

Námraza na skle u auta je noční můrou každého řidiče. Mít stále při ruce škrabku, nebo kartu, smetáček a lopatku a pak ještě dlouze startovat… Alespoň s jednou z těchto nesnází vám umíme pomoct. V galerii naleznete skvělý recept… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.