Středa 16. 05. 2012
 
Dnešní titulka
Celebrity sex
Šíp PLUS

Všeobecná pravidla SMS soutěží
 
 
Show
Telefon na redakci: +420 221 999 555
 
 

Nepustili ho za vlastní ženou!

 
Petr Polák už byl v zákulisí klidnější, na svůj trapas ale bude asi vzpomínat dlouho.
 
Šíp
Petr Polák už byl v zákulisí klidnější, na svůj trapas ale bude asi vzpomínat dlouho.
 
 
Čtvrtek 25.11.2010 01:02

Petr Polák si premiéru manželky Báry Basikové (47) v muzikálu Jesus Christ Superstar bude nejspíš dlouho pamatovat. Rozhodně ale ne jako krásný zážitek, který ho pohladil po duši. Polák se totiž těsně po představení pořádně rozčílil.

Pro svou ženu měl připravenou kytici růží, kterou jí chtěl při děkovačce předat. Jeden z pořadatelů akce ho ale na pódium vůbec nepustil. „Oni mají přesný program a já vás tam pustit nemůžu,“ tvářil se hlídač nekompromisně. „Jak nemůžete pustit? Proboha je tam moje žena Bára Basiková a já jí chci předat kytici,“ snažil se marně dožadovat vstupu na jeviště produkční.

Kdo ví, možná že kdyby si nechal svůj plnovous, možná by ho na jeviště někdo pustil. V nové, hladce oholené image ho ovšem nejspíš nikdo nepoznal. Petr Polák tak musel svou květinu předávat z prostoru pod jevištěm a na svou ženu potupně volat, aby si ho vůbec všimla. V hledišti pak na adresu organizátorů utrousil ještě několik velmi ostrých výrazů.

 

 

Jeho žena ale měla i přes menší nedorozumění velkou radost. Premiéra se jí i všem ostatním zdařila a návrat legendy se tak v Divadle Karlín podařil na jedničku.

(kb)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šíp plus

Copyright ASTROSAT, spol. s r.o., 2010, všechna práva vyhrazena. Zpravodajství ve formátu RSS.

Publikování nebo šíření obsahu Šípu Plus je bez písemného souhlasu ASTROSAT, spol. s r.o. zakázáno. Kontakt na redakci Všeobecná pravidla soutěží