7 děsivých vynálezů pro nezadané, které mají NAHRADIT LÁSKU!

Sdílej článek:

Samota je hrozná věc. Dnes se ale s ní dá bojovat různými způsoby. Podívejte se s námi na podivné vynálezy, se kterými lidé přišli, aby se chvíle bez lásky daly snést.

Mužská náruč na spaní

Polštář pro osamělé pány.

Polštář, který je dostupný na webu Overstock.com. Původní název byl Boyfriend Pillow, což v češtině znamená Partnerův polštář. Určený je především pro dámy a homosexuály, kterým má nahradit ruku a hrudník na spaní.

Ženská náruč na spaní

Polštář pro osamělé dámy.

Stejné jako vynález pro pány, jen je menší a má prsa.

Partnerčin kabát

Kabát, se kterým nebudete sami.
Nápad pocházející z Japonska. Když si nasadíte sluchátka přiložená ke kabátu, znějí v uších hlášky jako: „Promiň, čekal jsi dlouho?" a „Hádej co?" a „Kdo ti píše?" nebo „Myslíš, že je Lauren hezká? Mně to můžeš říct, nebudu kvůli tomu vyšilovat."

Mazlicí polštář

Pro milovníky objímání.

„Jednoduchý do náruče padnoucí polštář s dírkou pro smart phone." Aspoň tak tento nápad prezentují jeho prodejci. Umožňuje vám mazlit se po telefonu s tím, s kým si právě voláte. Přístroj při zapojení totiž nejenže mluví hlasem toho, komu voláte, ale také ve vaší náruči prý příjemně vibruje.

Skutečné panny

Kdo by si nedal říct?

Tento vynález se nejvíce proslavil ve filmu Lars and the real girl, s Ryanem Goslingem v hlavní roli. Ukázalo se, že nejen ve filmu se najde spousta lidí, co s klidem vysolí 7 tisíc dolarů za umělou krásku. Muži jsou z nich prý vyřízení ne pro jejich těla, ale pro inteligenci zářící v jejich očích…

Vyšívaný přítel

A v noci navíc nechrápe!

Výrobek z dílny holandské designérky Noortje de Keijzer. Ta skutečnost, že nemá přítele, řešila poměrně originálně – vyšila si vlastního, kterému nechybí vlasy ani vousy. Výsledek vypadá lépe, než tři čtvrtiny chlapů, co vás obyčeně balí na barech.

Interaktivný líbací plakát

Líbat slavnou krásku? Dnes už to není problém!

Senzory uvnitř plakátu krásné ženy mohou zjistit, když se někdo snaží krásku na fotografii líbat, a tak mechanismus umožňuje vytvořit iluzi, že vám dívka na fotu polibek vrací. S nápadem přišel Japonec Keidai Ogawa, který tak čelil skutečnosti, že začal být až nezdravě posedlý plakátem populární zpěvačky. Své obsese se sice nezbavil, ale je prý teď šťastný.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články