BOJÍTE SE MUŽŮ? Máme pro vás nejšílenější vynálezy proti znásilnění!

Sdílej článek:

Násilný sex se ženami existuje od nepaměti. Jenže našla se i spousta lidí, co se rozhodla podobnému chování dát pořádnou lekci. Podívejte se na pár věcí, které na tuty odradí každého příliš dotěrného milovníka.

Elektrická podprsenka

Taková jiná podprsenka.

Trio indických studentů vymyslelo ‚prádlo proti znásilnění', které je dovybaveno elektrickým zařízením, takže případný osahávač dostane pořádnou ránu proudem. Zařízení má také GPS a systém pro mobilní komunikaci, takže můžete v mžiku zalarmovat policii či rodiče. Prototyp tohoto zařízení vyvinul inženýr Manisha Mohan z Univerzity v Chennai.

FemDefence tampón

Pozor na to, kterou stranou zasunout!

To že máte své dny může sice odradit pár po sexu bažících roztouženců, ale největší výhra tohohle tamponu je skryta jinde. Obashuje v sobě ostrou jehlu, která vášnivého dorážeče spolehlivě poučí o tom, že násilí z vášně na ženách se občas hodně krutě trestá.

Švédka Anita Ingmarsdotter, která věc vymyslela, tvrdí, že je tampón navržen tak, aby jehla nemohla ublížit ženě, co si ho pořídí. Nazvala ho FemDefence.

Chlupaté punčochy

Punčochy, co nikoho nevzruší, spíš naopak.

V červnu tohoto roku se stal na čínské verzi Twitteru hitem obrázek dívky, která si vyfotila své chlupaté punčochy. Napsala, že jsou skvělou ochranou před perverzními muži. Foto se stalo hitem, s popisem „supersexy, letní anti-úchylácké punčochy, které jsou nutnou výbavou každé mladé dívky" vyvolalo diskuzi i v Americe. Možná se ale jednalo jen o nevinný žert, v ditribuci totiž zatím nikde nejsou.

Nerozepnutelný pásek

S tímhle páskem raději moc nepijte.

Bezpečnost především je zřejmě alfou omegou každé správné Švédky. I tenhle vynález totiž pochází odtud, jeho autorkou je devatenáctiletá Nadja Björk, která říká, že tenhle rozepínací labyrint je dokonalým hasičem i té nejrozhořelejší váně. Produkt vznikl jako součást školního projektu, ale nakonec s ním Nadja uspěla, ve své rodné zemi prodala více než 300 kusů, za jeden chce kolem 50 dolarů.

Spolu s matkou teď jedná s investory o tom, že by rozjela prodej ve velkém.

Rape-axe kondom

Au! Tohle by byl asi v nětkerých zemích hit.

Tohle je prezervativ určený pro ženy. Pro potenciálního znásilňovače má totiž jedno nečekané překvapení  - je vybaven ‚zuby', které na podobném principu, kterým se třeba drží ve stěně hmoždinka, zaseknou penis muže, který se ženu vybavenou tímto udělátkem pokusí fyzicky zneužít. Au!

Vymysela ho doktorka Sonette Ehlers. Podle jejích slov místo uspokojení bude muset útočník vyhledat lékaře, kterému bude muset vysvětlit, jak k téhle ‚ozdobě' přišel.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články