Je libo masáž? Tahle černoška ji dělá jen svými GIGANTICKÝMI ŇADRY!

Sandy si svou práci rychle zamilovala.
Ňadra jsou jejím hlavním zdrojem obživy.
Za tyhle masáže inkasuje stovky dolarů denně.
Sdílej článek:

Není masáž jako masáž. Asi přesně na tohle přišla Američkanka Sandy Springs a dala se na dráhu masérky: úlevu bolavým částem těla ovšem poskytuje výhradně pomocí svého obrovského poprsí.

Sandy Springs chtěla pracovat jako masérka v lázních, ale díky jejím nadměrným ňadrům ji všude odmítali. Nakonec si 34letá žena z Atlanty dala pracovní jméno Kristy Love a vydělává stovky dolarů denně. Své klienty masíruje svými obřími ňadry. Svou terapii nazývá Štastný muž v práci. A že je to někdy dřina.

Někteří muži si totiž přejí, aby je svými přednostmi dusila, jiní zase chtějí dostat jejími balony pořádnou facku. „Když jsem dokončila střední školu, nikdo mě nechtěl přijmout. A skoro při každém pohovoru padla otázka, jestli bych vůbec dokázala celý den stát na nohou," přiznává atypická masérka, že její přednosti, kterými přitahuje pohledy okolí, jí shánění práce nijak zvlášť neulehčily.

„Lidé si myslí, že je to moje nevýhoda. Ale já nikdy bolestí zad netrpěla," říká jasně, že je schopna normálního zaměstnání.

Teď už je ale spokojená, při masážích se dočkává vytrvalého uznání. „Přiznávám, že nejdřív jsem se dost bála. Nelíbilo se mi moje tělo, které mi přišlo příliš velké," směje se dnes spokojená masérka.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články