Ukazoval opilou manželku přes PlayStation! SVLÉKL ji a SMAZALI mu účet!

Zpočátku vypadalo vše nevinně.
Jenže pak to začalo.
Prso už je venku.
Voilá! Manželka je svlečená a hráč může jít pro svačinku do kuchyně.
Sdílej článek:

O tom, že se poslední Playstation 4 nevyužívá jen na hraní, se přesvědčil jistý rozpustilý Američan. Ten použil přístroj ke sdílení videa z vlastního obývaku, ve kterém svlékal svou pod obraz zpitou manželku!

Nejdříve si muž v obýváku opilé ženy, která pomalu usíná, nijak zvlášt nevšímá. Když si je ale jistý, že je, jak se říká, ‚tuhá', začne si pohrávat s jejím tělem. Nejdříve ukáže ostatním hráčům její ňadro, pak ale obrazovka na dobrých patnáct minut ztmaví. Když se opět rozsvítí, dílo je dokonáno a na gauči už sedí jen zcela nahá dáma.

Poslední model Playstationu vyšel teprve před týdnem a jednou z jeho novinek je aplikace ‚Playroom', jež má umožnit uživatelům komunikovat přes video pomocí služby s názvem Twitch TV. A přestože služba se má využívat jen k herním konzultacím, hráči přes ní dělají live show s bůhvíčím, počínaje házením s hořícími koulemi a svlékáním opilé manželky konče.

Vedení Twitch TV již udělilo ban uživateli Darkcobra, který skandál způsobil. Mluví se také o tom, že společnost Sony bude muset zařízení předělat, aby předešla podobným faux pas.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články