Tomu neuvěříte! V Číně používají místo strašáků na poli PANNY na sex!

Ptáci se dají strašit různě. I tím, co mělo původně lákat.

Ptáci se dají strašit různě. I tím, co mělo původně lákat. Autor: Profimedia.cz

Zemědělská novinka z dílny dálného východu se okamžitě stala na internetu hitem. A to se přitom ani neví, jaký vliv bude mít tento netypický strašák na úrodu!

Městu Chengdu v Číně se dostalo pozornosti všech významných světových médií. Nebylo to ale proto, že by se vyznamenalo nějakou významnou akcí či hospodářským úspěchem. Za zájmem stál netypický strašák, který stojí na místním poli.

Nejde totiž o typickou postavu vyrobenou ze slámy. Tenhle strašák má poměrně modernější výrobní postupy. Panna na sex, která na poli stojí, totiž dříve údajně sloužila k potěšení místnímu farmáři.

A zdejší obyvatelé tvrdí, že panna poté, co muži dosloužila, skvěle odrazuje ptáky, aby se vrhali na různorodé plodiny. Tedy, skoro všechny ptáky… „Už se nemůžu dočkat, až se tam večer zajdu podívat," psal jeden z diskutujících nad novinkou.

Sbírat zemědělské znalosti asi neplánoval.

Autor: Karel Pešta

Další články z rubriky »

Michael Schumacher s manželkou Corinnou

Další RÁNA pro Michaela Schumachera! Co se stalo?

Tak to nikdo nečekal! Po více než třech letech zdravotních problémů Michaela Schumachera (48) opouští většina sponzorů. Co se stalo? celý článek »

V Dubaji se dějí opravdu šílenosti...

Opravdu šílené! Podívejte se, jak si žijí BOHÁČI v Dubaji...

Dubaj ne náhodou získala nálepku město neomezených možností či budoucnosti, nejmodernější metropole či největšího staveniště světa. Dějí se tam… celý článek »

Vynálezy, které vám usnadní život...

GENIÁLNÍ vynálezy! Tohle vám zaručeně usnadní život!

Občas si člověk projde situacemi, které jsou zbytečně složité. Ať už jde o zapalování svíčky či třeba parkování kola, může to být problém. Podívejte se do fotogalerie na snímky, jak si amatérští vynálezci s těmi nejobtížnějšími… celý článek »

Poslední fotky před smrtí! Tohle vás dostane na kolena.

Fotky, které vám možná přivodí lehký infarkt. Vznikly pár vteřin před smrtí. Prohlédněte si je. Můžeme být opravdu rádi, že jsme naživu.  celý článek »

Pro lesbické ženy bylo osahávání chlapa zážitkem.

VIDEO: Lesbičky si poprvé sáhnou na penis! Jejich reakce vás dostane!

"Fuj, ono je to jako ohřátá modelína!" O čem že je řeč? Čtěte dále… celý článek »

Dojemné shledání se na internetu okamžitě stalo hitem.

DOJEMNÉ VIDEO: Chlapec se po měsíci setká se svým ztraceným psem!

Jedna rodina z Texasu více jak měsíc postrádala psa. Nejvíce se tím trápil malý chlapec, pro kterého zvíře bylo něco jako sourozenec. Když se zvíře… celý článek »

ZLOVĚSTNÉ BĚSY! Z těchto fotek vám budou hrůzou vstávat vlasy!

Rádi se bojíte? U těchto fotek vážně můžete. Jsou nejen děsivé, ale navíc reálné. Nás opravdu vyděsily! Prohlédněte si naši galerii, pokud nenajdete… celý článek »

FOTOGALERIE: Štamprlata, panáky, kalíšky. Ty nejvtipnější, co jste kdy viděli

Kreativitě se meze nekladou. V tomto případě to platí dvojnásobně. V naší galerii se můžete pokochat těmi nejroztodivnějšími panáky a skleničkami, které se kdy na trhu objevily.  celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.