VIDEO: Homosexuálové si poprvé sáhnou na vaginu!

Pánové, co milují muže, nebyli z obvykle vzrušujících partií naladěni, jak bývá obvyklé.

Pánové, co milují muže, nebyli z obvykle vzrušujících partií naladěni, jak bývá obvyklé. Autor: youtube.com

Pro většinu homosexuálů je sáhnutí na vaginu jednou z nejodpornějších možných činností. Přesto s tím někteří z nich ve videu, které právě dobývá svět internetu, souhlasili. Jejich reakce musíte vidět!

Není to tak dlouho, co po internetu kolovalo video, na kterém si lesbičky poprvé sáhnou na pánské přirorození. Nyní dvojice, která za videem stála, přichází s pokračováním – čtveřice dobrovolníků, co v sexu upřednostňuje muže, si poprvé sáhne na ženu „tam dole".

Video během pár dní nasbíralo několik milionů zhlédnutí. Jeho hlavní aktérkou je dívka jménem Stevie Boebi, jež je sama lesbička. Snad proto pro ni natáčení byla především zábava a nová zkušenost.

Stejně tak pro muže, co se přihlásili. „Připadá mi, jako bych do toho měl spadnout," diví se jeden.

„Snad nepřijdu o prst," bojí se další.

Ostatně podívejte se na jejich reakce sami.

Autor: Karel Pešta

Další články z rubriky »

Hodně nevydařená kouzla s photoshopem

Harry Potter by PLAKAL! Tohle jsou hodně nevydařená KOUZLA s photoshopem...

Na internetu či sociálních sítích se najdou lidé, kteří se snaží "kouzlit" se snímky pomocí photoshopu. Sem tam si přimalují svaly, občas partnerku, nebo třeba mohutnější genitálie. Jenže ne vždy se taková úprava povede! Mrkněte… celý článek »

Rozdílné ženské postavy. Která se vám líbí nejvíc?

To jsou ROZDÍLY! Mrkněte na 15 druhů ženských postav

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli jste opravdu spokojení se svou postavou? Nejspíš vyslovíte, že "Ano", ale jen k té spokojenosti jste se možná… celý článek »

TŘESTE SE! Nejpříšernější mučící nástroje od starověkého Řecka po současnost

Když nám někdo něco nechce říct, většinou býváme smutní, zklamaní, naštvaní. Přemlouváme, prosíme, občas vyhrožujeme. Dřív to ale chodilo jinak. Nikdo se s nikým moc nemazal a když se odsouzený nechtěl přiznat, případně špeh… celý článek »

NEJUJETĚJŠÍ tělesné modifikace, které jste kdy viděli

Kérka na lopatce nebo piercing v nose už dneska nikoho nezarazí. Mnozí z nás si zvykli i na trochu výraznější modifikace, jako je tetování na hodně… celý článek »

Nejstrašnější záchody světa! Do některých by vám stud nedovolil se ani vymočit!

Prohlédněte si galerii plnou nejstrašnějších veřejných toalet. Jde o opravdu "vymazlené" kousky. Troufáme si tvrdit, že u některých by vás přešel pocit, že už fakt musíte, jiné zase naopak pobízejí k erotickým hrátkám… celý článek »

Smsky, které opravdu nepotěší...

Smsky, které klidně ROZBIJÍ vztah! Už jste tohle někdy dostali?

To není vůbec legrace! Řeč je o SMS zprávách, které klidně dokáží zničit vztah či manželství. Stačí odeslat a ve vteřině je konec. Podívejte se do… celý článek »

Muži, o které ženy opravdu nestojí

HITPARÁDA mužů, po kterých ŽENY opravdu netouží! Spíš se jim smějí

Je to k nevíře, ale na světě opravdu existuje druh mužů, kteří by rádi byli metrosexuálové. Ovšem zakládají si na svém vzhledu tak, že spíše bortí… celý článek »

Ksenia Bubenko prošla velkým problémem...

Málem nezvládla HUBNUTÍ! A zadělala si na zdravotní PROBLÉMY

Dívka na snímku se jmenuje Ksenia Bubenko (20) a její příběh o hubnutí je velmi dramatický. Když začala shazovat kilogramy,dostala se k bodu, že si o ní lidé začínali myslet, že s ní není něco v pořádku. Bohužel její extrémní… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.