VIDEO: Pláč, bolest, zděšení... Chlapi se nechají poprvé holit voskem

Dobrovolníci na holení čekali poněkud menší bolest...

Dobrovolníci na holení čekali poněkud menší bolest... Autor: youtube.com

„Takhle mě tam dole ještě nikdy nepálilo."

Aby trochu více pochopili, jak moc trpí ženy kvůli kráse, podstoupili tři dobrovolníci holení voskem. Nechali si oholit záda, svaly a dokonce i půlky. Celé „zkrášlování" nechali natočit na video.

A soudě dle jejich reakcí, asi toho brzy litovali… Ve tváři původně odvážných chlapů se rychle objevily známky zděšení. Jen se podívejte, jak vyváděli!

Ale na jejich obranu je nutno podotknout jednu věc – proces trhání chlupů za pomoci vosku je velmi bolestivý. Zeptejte se, potrvdí vám to každá žena, co to zkusila…

Autor: Karel Pešta

Další články z rubriky »

Ačkoli to vypadá, že chřestýš musí mít v ocasu zásobu nějakých kuliček, nakonec je vše jinak.

Čím chrastí CHŘESTÝŠ? Dvojice nadšenců mu ve fascinujícím videu ROZŘÍZNE OCAS!

Patří k nejznámějším hadům a určitě jste ho mnohokrát slyšeli dělat jeho pověstný nebezpečný chřestivý zvuk ocasem. Jenže… Jak ho vlastně vydává? To je přesně otázka, na kterou se pokusila najít odpověď dvojice youtuberů Lincoln… celý článek »

GALERIE: NEJSTYLOVĚJŠÍ HAFANI široko daleko!

Některé dámy dávají svým psíkům oblečky, aby jim nebyla zima. Někteří ale módu nejlepších přátel člověka dovedli tak daleko, že psi chodí oblékaní… celý článek »

Cestování v luxusu by si asi zamiloval každý.

VIDEO: Jak vypadá let za půl milionu? Přesunutý cestující natočil svůj zážitek

Pro valnou většinu Čechů je vrcholem cestování narvané rodinné auto nebo zájezdový autobus, ve kterém se mnoho hodin trmácí způsobem, který ani neumožňuje natáhnout si pohodlně nohy. Je to pochopitelné, protože to moc nestojí, a… celý článek »

VIDEO: Tohle není běžná hospodská rvačka! 100 lidí proměnilo bar v bitevní pole

Co by to bylo za hospodskou zábavu, kdyby se chlapi nepobili! Jednadvacetiletý Tommy Arkle ovšem natočil rvačku, která se opravdu jen ta nevidí.… celý článek »

Dámy při poněkud překvapivé scéně v jídelně...

VIDEO: Skupinový ORGASMUS V KAVÁRNĚ! Záběry se staly hitem!

Pozorovat něčí orgasmus býváme zvyklí v ložnici nebo v přírodě, kde si chceme užít se svým partnerem. Ale hodně překvapí, když zažijete orgasmus dvaceti lidí. A ještě k tomu ve veřejné jídelně… celý článek »

Lidé se v nejlidnatější zemi světa baví různě.

VIDEO: V Číně uspořádali závod v masturbaci! A tohle je VÝSLEDEK akce

Čína pořád roste. Ve všech směrech. A do netušených rozměrů. Není proto divu, že na podporu bezpečného sexu vznikly v zemi první závody v masturbaci. celý článek »

Elita Ameriky nebo jelita Ameriky?

VIDEO: Nejchytřejší? Studenti Harvardu neuměli odpovědět na jednoduchou otázku!

Studium na Harvardu, pod tím si člověk představí nejchytřejší lidi, co budou jednou něco znamenat. Ale jak moc chytří lidé tam vlastně chodí? celý článek »

GALERIE: 19 SUPER FOTEK! Když fotograf zmáčkne spoušť ve správný okamžik

Občas se stane, že fotograf snímek tak trochu zkazí. Někdy to ale skončí tak, že nepovedená fotka je vlastně hodně povedená, když má správný kontext či souvislosti. V naší galerii se můžete pobavit těmi nejpovedenějšími z… celý článek »

Publikování nebo šíření obsahu Magazínu Šíp a jeho online verze je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno.