VIDEO: Z téhle proměny budete mít husí kůži! Bezdomovce vrátila zpět do života!

Sdílej článek:

Bezdomovce má rád málokdo. Lidem připadají smradlaví, často pijí, somrují peníze. Jenže za jejich současnou životní tragédií většinou něco stojí. Podívejte se proto na neuvěřitelné video, ve kterém promění amerického homelesse a armádního veterána tak, že byste nikdy nehádali, že jde o muže bez domova.

Smutek vepsaný v očích Jima Wolfa z nich nezmizí skoro až do konce videa. Pohled očí tohoto muže je doslova hypnotický, jako by se do něj vepsaly všechny zážitky z války a starosti života. Jim bojoval s nezaměstnaností, neměl kde bydlet, a aby na své problémy dokázal aspoň na chvíli zapomenout, pil.

Jenže nakonec se na něj usmálo štěstí. Byl vybrán Robem Blissem do projektu, který si dal za cíl omšelého veterána kompletně proměnit a vrátit ho zpět do normálního života. Když se Jim v nové podobě viděl v zrcadle, řekl jen: "Vau."

To samé si jistě řeknete i vy. A dobrá zpráva nakonec - od natáčení klipu má Jim kde bydlet a navštěvuje sezení anonymních alkoholiků. Díky nové podobě tak opravdu získal šanci na nový život.

Sdílej článek:
Autor: Jan Novák

Doporučené články