Žranice a chlastačky nebudou!

Sdílej článek:

PRAHA - Až do té chvíle se hrál poklidný zápas. Na začátku třetí třetiny se to ovšem zvrtlo. Hokejisté Slavie křepčili po Červenkově brance, jež proti Zlínu znamenala obrat na 3:2 (sešívaní nakonec vyhráli 6:2), rozzlobení hráči hostů protahovali nástup na led.

"Žranice a chlastačky na Asociaci profesionálních klubů podporovat nebudu, takže to nechci hodnotit," běsnil po zápase brankář Zlína Radovan Biegl v narážce na pokuty při hodnocení sudích. O co šlo? Druhá branka Zlína, na první pohled jednoznačná, byla konzultována s videem, kdežto daleko spornější moment poté nikoli.

"Nechápu, když jednou rozhodčí jde k videu, a pak na druhé straně ne," vysvětloval kouč hostí Vlach a Biegl si ještě přisadil: "Bez emocí říkám, že nevím, zda to byl gól, za sebe nevidím. Ale rozhodčí se na to podívat měl." Rozhněvalo ho ještě něco jiného, třeba mnoho vyloučených? "K tomu také nic říkat nebudu, hraju hokej dvacet let, ale…," nedořekl Biegl a raději pelášil do kabin.

(hom)

Spartě šly přesilovky i oslabeníKLADNO - Po více než dvou letech zase hokejová Sparta vyhrála v Kladně. Pohodlně, 4:1. Využila dvě přesilovky. "Sehráli jsme je skvěle, ale tentokrát nás zdobila i oslabení," chválil si asistent Marian Jelínek. "Jak to? Přestali jsme je trénovat," usmíval se David Výborný, autor dvou gólů (celkem čtyř v posledních čtyřech zápasech).

(reb)

02 Extraliga ledního hokeje
Tabulka
Sdílej článek:

Doporučené články