Čtvrtek 17. 05. 2012
 
Dnešní titulka
Celebrity sex
Šíp PLUS

Všeobecná pravidla SMS soutěží
 
 
Top zprávy
Telefon na redakci: +420 221 999 555
 
 

ŠVEJNAROVÁ - Rakovina hrtanu!

 
Katherine Terrel Švejnarová
 
Šíp
Katherine Terrel Švejnarová
 
Diskuse
 
Středa 06.02.2008 05:35

PRAHA - ­ Vážná nemoc! Manželka kandidáta na prezidenta Jana Švejnara (55) Katherine (57) tají vleklé zdravotní potíže. Nedýchá totiž ústy ani nosem! Je naživu jen díky trubičce, kterou má zavedenou v krku. Nechce ale prozradit, co konkrétně jí je. Přiznala jen, že už takto žije jedenáct let. Podle českých lékařů se kanyla nechává trvale v krku jen při rakovině hrtanu.

Žena kandidáta na hlavu státu Jana Švejnara, uznávaná ekonomka Katherine, už nikdy nezjistí, jak voní květiny. Nikdy se zřejmě ani nevykoupe v bazénu. Dýchá totiž trubičkou v krku, kterou skrývá pod šátkem. "Žiji takto už jedenáct let. Lékaři nemohli přijít na to, co se mnou je, proto mi udělali tracheostomii," přiznala Švejnarová.

Příčinu potíží ale neprozradila. Nebo ji možná dodnes nezná? Čeští lékaři tvrdí, že dlouhodobě se kanyla nechává v krku jen pacientům s rakovinou hrtanu! A to u dvou typů - u zhoubných nádorů nebo u pacientů s rozsáhlými nádory, u kterých se už neléčí příčina, ale jen se zmírňuje bolest.

Jak je tímto onemocněním omezen život Katherine? Co všechno může a nemůže?

Odpovědi na tyto otázky a další informace a fotografie najdete v dnešním tištěném vydání deníku ŠÍP!

 

 


DENISA HANUSKOVÁ

 
 
 
Diskutovat (23)
 
Diskuse k článku obsahuje 23 příspěvků
vstupte do diskuse >
 
 
 
 
 
Šíp plus

Copyright ASTROSAT, spol. s r.o., 2010, všechna práva vyhrazena. Zpravodajství ve formátu RSS.

Publikování nebo šíření obsahu Šípu Plus je bez písemného souhlasu ASTROSAT, spol. s r.o. zakázáno. Kontakt na redakci Všeobecná pravidla soutěží