Šíp.deník.cz

8 NEJBOHATŠÍCH žen pod 30 let, první místo vás hodně PŘEKVAPÍ

Jsou mladé, krásné, talentované a nesmírně bohaté. Mnoho z nich mělo naprosto pohádkový majetek ještě než dosáhlo hranice 25 let a stále se zvětšuje. Přesné částky samozřejmě nikde zveřejněny nejsou, ale odhady odborníků mluví jasně. Těchto osm hvězd je nejbohatších na světě a není jim ještě ani 30. Dokážete si tipnout, která slavná zpěvačka je na první příčce? 

1 / 18

Osmé místo získala Ariana Grande

Osmé místo Ariana Grande.Zdroj: Youtube

Osmé místo a z těchto dam nejchudší, je Ariana Grande. Její majetek je odhadován "jen" na 12 miliónů dolarů. Tato dívka narozena v roce 1993 se proslavila rolí poněkud hloupé dívky Cat Valentine v seriálu V jako Victoria. Seriál se poté dočkal ještě spin-offu Sam & Cat, kde již měla roli hlavní. Poté se Ariana vydala na dráhu zpěvačky a získala si srdce miliónů mladých posluchačů. Vyneslo jí to milióny i do kapsy. 

Sedmé místo má Demi Lovato

Sedmá příčka Demi Lovato.Zdroj: Youtube

Sedmé místo zaujímá mladá dívčina, která zaujala rolí na Disney Channelu a poté se vydala na dráhu pěnice. Je to Demi Lovato a její majetek se odhaduje na hodnotu 15 miliónů dolarů. Demi se narodila v roce 1992 a ve svých krásných šestadvaceti letech má kromě ohromného majetku na kontě i drogovou závislost, sebepoškozování a uzavření na psychiatrii. Není snadné být umělcem. 

Selena Gomez je na šestém místě

Šesté místo získala Selena Gomez.Zdroj: Youtube

Bývalka Justina Biebera si vysloužila krásné šesté místo v tomto žebříčku bohatství. Narozena roku 1992 s majetkem více než 16 miliónů dolarů si může vesele vyskakovat a dovolit si jen to nejlepší na světě. Je zajímavé a sympatické, že ačkoli pohádkově bohatá, Seleně peníze nepřerostly přes hlavu a stále si zachovává svůj punc obyčejné holky z texaského maloměsta, kterou v nitru stále je. 

Pátá je Jennifer Lawrence

Na pátém místě je Jennifer Lawrence.Zdroj: Youtube

Hvězda Hunger Games Jennifer Lawrence se dostala až do první pětice žen do třiceti, které jsou pohádkově bohaté. Její majetek přesáhl hodnotu 50 miliónů dolarů a stále se zvětšuje. Peníze nevydělala jen trilogií Hunger Games, ale také rolí Mystique v marveláckých X-Menech. Aktuálně je to jedna z extrémně obsazovaných hereček a je nesmírně dobře placená.

Čtvrtá je Emma Watson

Čtvrté místo má Emma Watson.Zdroj: Youtube

Představitelka Hermiony Granger ze série filmů o mladém kouzelníkovi Harry Potterovi Emma Watson, která je ročník 1990, sedí na čtvrté příčce tohoto seznamu. Hraním Hermiony si vydělala více než 50 miliónů dolarů, zbytek přišel pár dalšími rolemi. Aktuálně má v bance okolo 60 miliónů dolarů. Faktem je, že Emma se po dotočení série stáhla na chvíli do ústraní a pořádně odpočívala. Potřebovala nabrat nové síly, věnovala se charitě a nyní opět začíná točit jeden film za druhým. 

Na stupních vítězů je na třetím místě Kristen Stewart

Třetí místo je Kristen Stewart.Zdroj: Youtube

Filmová představitelka Belly z knižního bestselleru Stmívání Kristen Stewart, která je jako předchůdkyně Emma ročník 1990, si stoupla na pomyslnou bednu vítězů. V její bance se nejen za sérii Stmívání, hřeje více než 70 miliónů dolarů a s každým dalším filmem se tato částka zvětšuje a zvětšuje. Mladá herečka, která se stala hvězdou takřka přes noc, se i přesto usmívá velice málo a neustále působí dojmem, že je kvůli něčemu smutná. 

Miley Cyrus je stříbrná

Stříbrná je Miley Cyrus.Zdroj: Youtube

Ať už ji milujete, nebo nenávidíte, Miley je prostě hvězda. Mladá zpěvačka, která se proslavila rolí Hannah Montana, je ve svých pětadvaceti na druhém místě nejbohatších žen do třiceti. Její majetek se odhaduje na 165 miliónů dolarů a s každým koncertem roste. Ačkoli ne každému je její styl po chuti, Miley věnuje hodně peněz na charitu a její alba jsou většinou dostupná online a zadarmo. 

Nejbohatší ženou pd 30 je Taylor Swift

První a nejbohatší dámou pod 30 je Taylor Swift.Zdroj: Youtube

První dámou, která nedosáhla ještě 30, ale její majetek je pohádkový je Taylor Swift. Datum jejího narození nese koncovku 89, třicet jí tedy bude až příští rok, ale už teď ví, že kdyby se jí nechtělo pracovat, až do konce života nemusí. Její majetek je odhadován na 240 miliónů dolarů. To je asi šest miliard korun. Inu, za to by si mohla postavit klidně několik zámků a rozšířit rozvojovou zemi. 

I v Šípu hostíme bohaté dámy pod 30.

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů