Šíp.deník.cz

Adam Mišík randí s dcerou Ivy Kubelkové: Svou lásku si střeží jako oko v hlavě

5 fotografií 5
Adam Mišík
Adam Mišík
Zdroj: Profimedia
Jeho partnerkou je Natálie Jirásková. Zpěvák svou lásku vzal i na koncert Pocta Karlu Gottovi. Adam Mišík dříve randil například s Bárou Mudrochovou. Anebo s modelkou Denisou Spergerovou.
Sdílej článek:

Zpěvák Adam Mišík měl vždy slabost pro modelky, a tak není divu, že je jeho novou partnerkou další kráska, která září na přehlídkových molech. Pohledný umělec svou lásku, kterou je dcera Ivy Kubelkové, Natálie Jirásková, dokonce vzal s sebou na koncert Pocta Karlu Gottovi. Pár tvoří teprve několik málo týdnů.

Pohledný zpěvák Adam Mišík zkoušel své štěstí v lásce několikrát, ani jeden z jeho pokusů ale neměl šťastný konec. V minulosti randil například s modelkou Denisou Spergerovou, finalistkou druhé řady reality show Robinsonův ostrov Bárou Mudrochovou anebo herečkou Sarou Sandevou. Nyní se v jeho životě objevila další kráska a zdá se, že je všechno na té nejlepší cestě. 

Krásná Natálie Jirásková

Novou partnerkou Adama Mišíka je starší dcera Ivy Kubelkové, sedmnáctiletá Natálie Jirásková. Ta nejenže po své mamince podědila její půvaby, ale také zálibu v modelingu. Podle informací webu eXtra.cz dvojice tvoří pár zhruba od května letošního roku. Mišík si svou lásku nyní vzal s sebou i na koncert Pocta Karlu Gottovi, kde společně s dalšími hosty účinkoval. 

Náklonnost jí pak vyjadřuje také na sociálních sítích, kam půvabná Natálie často zveřejňuje nejen své fotky, ale také snímky, na kterých je zachycena se svou neméně krásnou maminkou. Některé z příspěvků pak Mišík okomentoval srdíčky. 

Je to čerstvé

I když se nebojí společně ukázat na veřejnosti, o svém vztahu ani jeden z nich moc mluvit nechce. „Je to čerstvé a je to fajn,” řekl jen Mišík pro zmíněnou redakci. A obdobně na dotazy ke vztahu reagovala i Natálie. Zřejmě ani jeden z nich prozatím nechce nic zakřiknout a svou lásku si chrání. 

Jasné ale je, že případné seznamování s rodiči nebude mít Mišík nijak složité. Maminku Natálie už totiž stačil poznat ještě v dobách, kdy ani netušil, že se v jeho životě mladá modelka objeví. „S její maminkou se znám dokonce déle než s Natálií,” uvedl zpěvák v rozhovoru pro Blesk

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů