Šíp.deník.cz

Adamec má problémy na Primě

Úspěšný režisér neshody s tvůrčím týmem zlehčuje.
Úspěšný režisér neshody s tvůrčím týmem zlehčuje.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Režisér Jiří Adamec (62) točí pro televizi Prima nový seriál znemocničního prostředí snázvem Cesty domů avzákulisí už se objevily první problémy. Podle všeho Adamec nesouhlasí smnoha věcmi ohledně scénáře. Seriál za 100 milionů korun tak nemusí mít udiváků velký ohlas…

Fakt, že seriál, ve kterém si zahrají hvězdy jako Miroslav Etzler, Ladislav Potměšil, Alois Švehlík či Veronika Jeníková, má problémy, potvrzuje izměna názvu. Původně se měl totiž jmenovat Medical, ale před několika týdny se rozhodlo, že ponese název Cesty domů. „Změna je ivději. Původně mělo jít oseriál znemocničního prostředí, teď je ústředním motivem lékařská problematika,“ přiblížil Šípu člověk zprostředí seriálu stím, že největší rozbroje má Adamec se scenáristkami. „Některé pasáže jsou špatně napsané amusí se vnich dělat škrty, což Jirkovi Adamcovi velmi ztěžuje práci,“ dodal člověk ze štábu.

Aco na to Adamec? Ten se nechal slyšet, že ne vše musí jít hladce, ale výraznější problémy popřel. „Nejde onic zásadního,“ uvedl. Režisér také prozradil, že seriál nebude vyprávět jen apouze ostrastech doktorů. „Hlavní hrdinové jsou sice lékaři, ale ústředním motivem není lékařská problematika,“ prozradil Adamec.

Oco tedy vseriálu půjde? Oletité nepřátelství dvou doktorských rodů – Bernátových aKosíků.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů