Šíp.deník.cz

Adela Vinczeová překvapila: Mamince přála historkou s trávou a čicháním toluenu

4 fotografií 4
Adela Vinczeová s rodiči
Adela Vinczeová s rodiči
Zdroj: Profimedia
Rodiče Adely Vinczeové jsou umělci tělem i duší Moderátorka na dětství vzpomíná s humorem Adela Vinczeová nezvyklým přáním pobavila sledující na Instagramu Maminka Vinczeové, Mária, oslavila sedmdesátiny, tenhle věk by jí ale tipnul málokdo
Sdílej článek:

Adela Vinczeová, za svobodna Banášová, popřála své sedmdesátileté matce k narozeninám skutečně netradičním způsobem. Moderátorka zavzpomínala na své dospívání a nevynechala ani velice pikantní informace.

Moderátorka popřála své mamince Márii k jubilejním narozeninám svým charakteristickým humorem. "Když jsem jednou přišla domů po prvním marihuanovém zážitku a snažila se zatajit, co jsem provedla, hned mě odhalila a ptala se, jak se cítím. Protože ona se na umělecké škole po jednorázovém čichání toluenu cítila jako taková čárka," popsala moderátorka vtipnou historku z mládí a přidala fotografii z rodinného alba.

Mária byla milovnice zdravé stravy a proto Adela odmalička nesměla jíst sladkosti a musela se živit vegetariánskou stravou.

"Sladkosti nemají vitamínky, tak je Adelka odmalička nepapala. Když se první občané seznamovali s mikrovlnkou, paní Mária koupila mlýnek na obilí, aby nám dělala zdravé kaše. S vegetariánstvím začala v dobách, kdy nejíst maso znamenalo být členem sekty nebo minimálně zobat ptačí zob," pobavila Vinczeová své sledující na Instagramu.

Doladila bych pečení

Matka Adély Vinczeové Mária vystudovala Střední školu uměleckého průmyslu v Bratislavě a právě umělecký styl života se podepsal na celé rodině. "Normální obývací pokoj jsme měli doma jen zřídka, ale měli jsme dílnu s pecí na vypalování keramiky. Odmalička jsem viděla, jak rodiče debatují o víně nebo o cvičení jógy. Střízliví," přiznala moderátorka s úsměvem.

"Máma je základem našich rodinných hodnot a vnímání chodu života. Neboť i když něco ve chvatu vyhodnotíme jako drama, tak ona jen řekne "možná". Nevidíme totiž za roh. A já zcela jistě, bez jakéhokoli "možná" vím, že těch prvních 70 let dala i jako máma, manželka a výtvarnice perfektně. Dalších 70 bych možná trochu to pečení doladila. Možná," pokračovala Adela dojemným vzkazem pro svou milovanou maminku.

"Všechno nejlepší, mami, máme tě rádi! A děkuji ti za všechno," uzavřela moderátorka, která má s rodiči velice hezký vztah. 

Adela Vinczeová popřála mamince vtipným způsobem

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů