Šíp.deník.cz

Agáta Hanychová nad Soukupem váhala: Nakonec se poradila se zkušenější

5 fotografií 5
Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová tvoří pár s Jaromírem Soukupem. Dali se dohromady během natáčení. Agáta je nyní prý velmi šťastná. Vydrží její nový vztah?
Sdílej článek:

#souvisejici-clanky# Modelka Agáta Hanychová nikdy s podstatně starším mužem vztah neudržovala, a tak na začátku nevěděla, zda má vůbec smysl s Jaromírem Soukupem něco začínat. Nakonec se rozhodla vyhledat radu u své kamarádky Ornelly Koktové, která našla štěstí právě po boku zralého partnera. A to i navzdory tomu, že Agáta Ornelly manželství krátce předtím zkritizovala. 

Agáta Hanychová a Ornella Koktová jsou poměrně dobré kamarádky a před několika týdny se společně sešly na Instagramu, aby v živém vysílání upekly kremrole. Během pečení ale pochopitelně zabruslily i do svých osobních životů a Agáta dosti nevybíravě komentovala fakt, že Ornella našla štěstí vedle muže, který je o bezmála čtyřicet let starší než ona. „Ty vole, starej a ještě sedm dětí, jo? A jeho děti jsou ještě starší než ty, jo? Ty jsi normálně dobytek,” hlásala Agáta směrem k Ornelle. 

Jen pár dní na to za ní ale spěchala s žádostí o radu. Sama totiž váhala, zda má jít do vztahu s podstatně starším Jaromírem Soukupem. 

Nesmí vám uniknout

Má to své výhody

Je však poznat, že Ornella poznámky své kamarádky brala s humorem. Když s ní později chtěla Agáta vést konverzaci na téma starší muži, Ornella ochotně pomohla. „V živém vysílání na Instagramu se mi smála, že mám staršího partnera, a za tři dny přišla s tímhle. Je možné, že jsem ji nahlodala, když jsem jí řekla, že manželství se starším mužem, tedy Pepou, je super a má to své výhody,” nechala se Ornella slyšet pro web ŽivotvČesku.cz a zároveň dodala, že o vztahu Agáty a Jaromíra Soukupa ví od prvního dne. „A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní,” tvrdí Ornella. 

Nesmí vám uniknout

Jsou šťastní

Ačkoliv je nový vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa některým z fanoušků modelky proti srsti, zdá se, že je dvojice velmi šťastná. Když Agáta v neděli odlétala do zahraničí, její nový partner ji podle Blesku ochotně doprovodil na letiště, kde se s ní láskyplně loučil, a bylo vidět, že z obou zamilovanost přímo srší. „Každý má právo na kousek štěstí, včetně mě a Agáty,” prohlásil Soukup ve svém pořadu VIP svět. Tak snad jim jejich štěstí vydrží. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů