Šíp.deník.cz

Hanychová pálí ostrými do Martina Stropnického: Jak nazvala nevlastního otce?

5 fotografií 5
Agáta Hanychová a Martin Stropnický
Agáta Hanychová a Martin Stropnický
Zdroj: Profimedia
Martin Stropnický si zavařil i u dětí Žilkové Agáta Hanychová si s nevlastním otcem nebrala servítky Veronika Žilková je z chování manžela znechucená Vztah krachnul po dvaceti letech kvůli mladé milence Stropnického
Sdílej článek:

Veronika Žilková a Martin Stropnický se budou po dvaceti letech rozvádět a zatímco herečka ventiluje své pocity ze zklamání do všech stran, velvyslanec zatím taktně mlčí. Do kauzy se ale poprvé vložila Agáta Hanychová, která nešla daleko pro ostrá slova na adresu otčíma.

Veronika Žilková na začátku března dostala od svého manžela Martina Stropnického e-mailem vzkaz, ve kterém stálo, že s ní nadále neplánuje budoucnost a chce se nechat rozvést.

Herečka byla z nečekaného rozhodnutí svého muže velice zklamaná a o to více, když vyšlo na povrch, že důvodem náhlého krachu vztahu je jiná žena.

Agáta Hanychová doposud dění kolem manželství své maminky nechtěla nijak komentovat. Během živého vysílání ale na Stropnického přišla řeč a dcera Žilkové na něm nenechala nit suchou.

Nesmí vám uniknout

Agáta dlouho mlčela

Hanychová dělá pro své fanoušky na Instagramu pravidelně živá vysílání, kde se nebojí rozebírat i velmi osobní témata.

Sledující využili toho, že si Agáta tentokrát pozvala do vstupu svou maminku, a pokládali jí otázky na rozvod Žilkové se Stropnickým.

Ačkoliv se Hanychová do té doby zdržovala jakýchkoliv komentářů ohledně manželství Žilkové, na přímé dotazy se rozhodla reagovat.

Nesmí vám uniknout

Nemyslela jsem si, že je takový…

"Nemyslela jsem si, že je to takový zm*d," prohlásila Agáta, která je z nevěry velvyslance též v šoku, stejně jako zbytek rodiny.

Manželství Žilkové a Stropnického totiž do té doby působilo idylicky a ještě nedávno dokonce odjeli do Dubaje na romantickou dovolenou i s jejich společnou dcerou Kordulou.

Po dvaceti letech se ale Stropnický rozhodl, že si před důchodem chce užívat s mladší podřízenou z ambasády a rodinu hodil ze dne na den přes palubu. Není divu, že mu Hanychová nemůže přijít na jméno.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů