Šíp.deník.cz

Agáta Hanychová o těhotenství: Jak na radostnou novinku reagovaly její děti?

5 fotografií 5
Agáta Hanychová, Jaromír Soukup
Agáta Hanychová, Jaromír Soukup
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup čekají společného potomka Hanychová už nechtěla skrývat rostoucí bříško Majitel TV Barrandov je z těhotenství své partnerky nadšený Dvojice spolu randí teprve čtyři měsíce, přesto se rozhodli spolu založit rodinu
Sdílej článek:

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup po čtyřech měsících vztahu čekají společného potomka a radostnou novinku hrdě křičí do světa. Hrdličky dokonce věnovaly poslední díl společného pořadu právě jejich nenarozenému dítěti. Soukup s Hanychovou v něm divákům prozradili celou řadu detailů, například i to, kdo se o těhotenství influencerky dozvěděl jako první.

Agáta Hanychová si hned v úvodu své show s Jaromírem Soukupem postěžovala, že už pro ni bylo náročné skrývat rostoucí bříško, a je ráda, že už to dělat nemusí. 

„Musela jsem si furt před břicho dávat květináče s bylinkami a vymýšlet modely, ve kterých to nebude vidět,” svěřila se budoucí trojnásobná maminka. 

Hanychová byla navíc v posledních týdnech citlivá na vůně, což jí mnohdy způsobovalo během vaření v televizi nepříjemné návaly. „Bylo to na mě několikrát vidět, když Jaromír z něčeho vařil, třeba houby. Divím se, že to lidi nepoznali dřív,” sdělila Agáta, která také prozradila, že už je v očekávání delší dobu a proč se nebála po krátkém vztahu s miliardářem založit rodinu.

Některé informace tají

„Nebudeme říkat, kolik týdnů to víme,” dopověděl rázně Jaromír Soukup na dotaz, jak dlouho je jeho polovička těhotná. Hanychová ale přiznala, že už má za sebou některá vyšetření, a z toho plyne, že má pravděpodobně již ukončený první trimestr.

Influencerka v průběhu show také prozradila, kdo se vlastně radostnou zprávu dozvěděl první. „První jsem to věděla já, dělala sem si testy, potom doktor, a nakonec i Jaromír,” pochlubila se Hanychová. Televizní diváky také zajímalo, jak na zprávu reagovaly jejich děti. „První se to dozvěděly Jaromírovy děti, moje čekaly až po vyšetření. Reagovali všichni pozitivně,” dodala dcera Veroniky Žilkové.

„Nejsme nejmladší a nebylo na co čekat,” vysvětlila na závěr influencerka, proč se s partnerem rozhodli počít společné miminko po pár týdnech vztahu.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů